Ak Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Ak-enerji-logo

AKENERJİ 11 FARKLI POZİSYON İÇİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU.

AKENERJİ KİMDİR:

Türkiye’de otoprodüktör grubu statüsünde kurulan ilk elektrik üretim şirketi olan Akenerji, sektördeki 30 yılı aşan deneyimi ile elektrik üretiminin yanı sıra, toptan enerji ticareti konusunda da faaliyet gösteren entegre bir enerji şirketidir.

Akkök Holding ve Çek enerji şirketi ČEZ arasındaki güç birliği, 2008 yılının Ekim ayında imzalanan bir anlaşmayla Akenerji’de eşit katılımlı bir stratejik ortaklık halini almıştır. Akenerji, üretimde kaynak çeşitliliğine ulaşmak için yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim yatırımlarına 2005 yılından itibaren ağırlık vermiştir. Kademeli olarak devreye aldığı rüzgar ve hidroelektrik santralleri ile toplamda 320 MW yenilenebilir enerji kaynağına dayalı üretim kapasitesini işletmeye almıştır. Temmuz 2014’te devreye giren Erzin Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali ile toplam 1224 MW kurulu güce ulaşan Akenerji, Türkiye’nin enerji ihtiyacının yaklaşık %3’ünü tek başına karşılayabilecek üretim kapasitesine sahiptir.  Türkiye’nin en büyük doğal gaz santrali yatırımlarından biri olan Erzin Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali, 904 MW kapasitesiyle Akenerji’deki Akkök-CEZ stratejik ortaklığının en önemli projelerinden biridir. 2014 yılının üçüncü çeyreğinde devreye alınan Erzin Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali, yıllık ortalama 7,4 TWh elektrik üretim kapasitesi ve yüksek verimliliği hedefleyen çevre dostu yaklaşımıyla, Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamada önemli bir rol oynamaktadır.

Yatırım aşamasında olan ve tamamlandığında yılda ortalama 560 GWh elektrik üretmesi beklenen Kemah Hidroelektrik Santrali ile Akenerji, yenilenebilir kaynaklı portföyünü güçlendirirken, Türkiye’deki enerji üretiminin kayda değer bir bölümünü de tek başına gerçekleştirecektir.

Toptan Enerji Ticareti

Sektördeki değişim ve gelişime liderlik eden Akenerji, bu doğrultuda kendi üretim kapasitesinin yanında diğer piyasa katılımcılarından tedarik ettiği elektrik enerjisinin de ticaretini yapmaktadır. Akenerji bu alandaki tüm çalışmalarını, üretilen her birim enerjinin en verimli biçimde değerlendirilmesi prensibi ile sürdürmektedir.Akenerji Türkiye enerji piyasasındaki potansiyel riskleri proaktif olarak yönetirken, ürünlerini, varlık ve imkanlarını en etkin şekilde kullanma hedefiyle geliştirmektedir.

Sürdürülebilirlik ve Çevreye Duyarlı Üretim

Akenerji, çevreye duyarlı üretim ve kaynakların doğru kullanımı hedefine uygun olarak tesislerinde yüksek verim ve düşük emisyon değerlerine sahip, modern, çevre dostu ve yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar kullanmaya özen göstermektedir.

Akenerji, elektrik kullanımı ve diğer nedenlerle oluşan karbon ayak izini azaltmak isteyen müşterilerine, yenilenebilir enerji yatırımları vasıtasıyla elde ettiği, uluslararası kurumlardan onaylı emisyon azaltım sertifikaları sağlamaktadır.

Akenerji, enerji sistemleri optimizasyonu ve yönetim hizmetleri ile, endüstriyel ve ticari müşterilerin enerji verimliliklerini artıracak yeni fikirler ve projeler üretmeye de odaklanmıştır. Akenerji Enerji Servisleri, danışmanlıktan varlık yönetimine kadar sunduğu birçok hizmetiyle müşterilerinin enerji maliyetlerini düşürerek, rekabet güçlerini artırmayı hedeflemektedir.

Akenerji’nin piyasa koşullarını etkin biçimde takip ederek yaptığı atılımlar, elektrik üretimi sektöründe örnek oluşturmaya devam edecektir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:

İLGİLENDİĞİNİZ POZİSYONA TIKLAYIN.

 

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

  1. gürol teknik ve gürbağ inşaatında 1987 de şanlıurfa tünelinde çelik kalıp ve beton formeni olarak görev aldım . 1992de dicle kralkızı barajında formen olarak görev aldım .1993-1995 da kürtün barajı karayollarında görev aldım 1995-2002 osmaniye düzici berke barajı enerji ve dolusavak tünellerinde beton ve çelik kalıp formeni olarak çalıştım 2002-2004 artin deriner barajında çalıştım.2008 kolin inşaat atık su tünelinde formen olarak görev aldım . 2009-2011 muradiye dedeman hes mim mühendislik aş. iletm kanalı ve enerji tünelinde beton kaplama işlerinde formen olarak görev bereket enerji adana kozan göktaş1 göktaş2 enerji tüneli beton kaplama işlerinde görev aldım not :ekip kurabilirim 05437650742

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*