Ak Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Ak-enerji-logo

Ak Enerji İş Başvuru Formu

Ak Enerji İş Başvurusu yaparak Ak Enerji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ak Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
Çalışan memnuniyetine dayalı insan kaynakları uygulamaları doğrultusunda, sahip olduğu kaliteli iş gücü ile sektörde örnek teşkil eden, herkesin mensubu olmayı tercih ettiği bir kurum olmaktır.
İnsan Kaynakları politikamızın temeli; çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu desteği uygun ve adil bir şekilde almalarının sağlanması ve çalışanların performansını artıracak öğrenme ve gelişim olanakları için fırsat eşitliğinin yaratılmasıdır.

ORGANİZASYONEL GELİŞTİRME:

Herkese eşit fırsat tanımayı,

SEÇME VE YERLEŞTİRME:

Doğru işe doğru insan almayı ve doğru insanı atamayı,

ÜCRET YÖNETİMİ:

Performans ve Yetkinlik etkisini göz önünde bulundurarak eşit işe eşit ücret ödemeyi,

PERFORMANS YÖNETİMİ:

Başarıya bağlı değerlendirmeyi yapmayı,

ÖDÜLLENDİRME:

Zamanında tanımayı ve takdir etmeyi,

ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ:

Çalışma barışının sürekliliğini sağlayarak verimliliği artırmayı,

İLETİŞİM

Zamanında ve doğru bilgilendirmeyi, iş süreçlerini tanıtmayı, bunun için gerekli organizasyonları gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. gürol teknik ve gürbağ inşaatında 1987 de şanlıurfa tünelinde çelik kalıp ve beton formeni olarak görev aldım . 1992de dicle kralkızı barajında formen olarak görev aldım .1993-1995 da kürtün barajı karayollarında görev aldım 1995-2002 osmaniye düzici berke barajı enerji ve dolusavak tünellerinde beton ve çelik kalıp formeni olarak çalıştım 2002-2004 artin deriner barajında çalıştım.2008 kolin inşaat atık su tünelinde formen olarak görev aldım . 2009-2011 muradiye dedeman hes mim mühendislik aş. iletm kanalı ve enerji tünelinde beton kaplama işlerinde formen olarak görev bereket enerji adana kozan göktaş1 göktaş2 enerji tüneli beton kaplama işlerinde görev aldım not :ekip kurabilirim 05437650742

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*