Ağaoğlu İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ağaoğlu-logo

Ağaoğlu İnşaat personel alımı yapacak!

Ağaoğlu İnşaat iş başvurusu yaparak sizde Ağaoğlu İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ağaoğlu İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ağaoğlu İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ağaoğlu İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Binlerce insanın ve ailesinin geçim kaynağı olan inşaat sektörü, hala ekonominin motoru konumunda. Rusya, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupa’nın birçok yerinde çalışan arayan şirketler bulunmaktadır. Türkiye’den yurt dışına gitmeyi tercih eden birçok Türk vatandaşı da vardır. Yurt dışında en çok çalışan arayan ülkelerin başında Cezayir, Afganistan, Irak, Türki Cumhuriyetler, Arabistan ve Libya gelmektedir. Yurt dışında en çok eleman çalıştıran Türk şirketlerinin başında ise Alarko Şirketler Grubu ve Rönesans İnş. gelmektedir.

En çok bu sektörde çalışan arayışında olan şehir tahmin edilebileceği gibi İstanbul’dur. Ülkemizde bulunan inşaat firmaları arasında önde gelenler; Ağaoğlu, Ukra İnş., Teknik Yapı, Varyap, Sur Yapı, Bulut İnş., Fi Yapı, Limak İnş., Rönesans İnş., Enka İnş., Kullar ve Dumankaya şirketleridir. Ankara, İstanbul ve İzmir’de de binlerce inşaat çalışanı alımı yapılacaktır. Bu iller, söz konusu sektörde İstanbul’dan sonra en fazla çalışan bulunduracak potansiyele sahip illerdir.

Türk şirketleri Libya, Mısır, Tunus, Suriye gibi ülkelerde de yatırım yapmaktadır. Libya’da 3-4 bin dolar arasında maaşla dış cephe ustası aranmaktadır. Mısır’da da 3 bin dolara yakın maaşlarla ustalar arandığı belirtilmektedir. Bu ülkeler riskli durumda olduğu için ilanlarda özellikle başvuranların “güvenlikli bölge”de çalıştırılacağı ve maaşların dolgun olduğu vurgusu yapılmaktadır. Söz konusu inşaat firmaları arasında Mas İnşaat, NVS grup, Mimsa, Gurbah Mühendislik bulunmaktadır.

Yurt dışı iş deneyimi olan kişilerin öncelikli olduğu belirtiliyor. Nuh İnş., Yılmazlar Uluslararası İnş. Şirketi, Endem İnşaat, Sembol A.Ş. İnka Academy, Amerikan Hastanesi, OOO Spetsstroy Kaba Yapı Formenleri şu anda kariyer.net’te sektörün çeşitli alanlarda çalışan arayan bazı şirketler. Bu şirketler, saha mühendisleri, teknikerler, mühendisler, kalite mühendisleri gibi değişik alanlarda çalışmak isteyen, tecrübeli eleman arayışında olduklarını ifade ediyor. En çok aranan meslek dalı elbette ki teknikerler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) hazırladığı Türkiye İnşaat Malzemeleri Sektör Görünüm Raporu 2011’e göre 2009 ve 2014 yılları arasında gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye yapı sektörü açısından hareketli bir dönem yaşayacak. Bu beş yıllık zaman diliminde Türkiye %8,5 oranında büyüme beklentisi ile sektörde gelişmesi en olumlu görünen ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye ve Rusya’yı Güney ve Kuzey Amerika ülkeleri izliyor. Daha sonra Afrika ve Ortadoğu ülkeleri geliyor. Batı Avrupa ise bu alanda büyümesini neredeyse tamamladığı için en hareketsiz bölge durumundadır.  Bu durumu avantaja çeviren Türkiye, gitgide daha fazla insanını bu sektöre yöneltmek durumundadır. Bu durumdan hem ülke, hem sektör, hem de çalışanlar kazançlı çıkacaktır.

Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında önemli ve çok büyük projelere imza atan birçok Türk firma mevcut. Söz konusu Türk inşaat firmaları gerçekleştirdikleri projelerle sadece Türkiye’de değil yurtdışında da tanınır hale geldi.

Bahsi geçen Türk inşaat firmaları yurtiçi ve yurtdışı projelerde çalıştırılmak üzere binlerce işçi ve eleman alımı yapıyor.

2014 İnşaat Firmaları Eleman ve İşçi Alımları

2013′ü büyüme ve genişleme ile bitiren inşaat sektöründe inşaat şirketlerinde işe alımlar ve mevcut çalışan sayısı son dönemin en üst seviyesine ulaştı. 2014′e de stabil yatırım kararları ve yeni projelerle giren inşaat firmaları 2014 yılında da binlerce işçi-personel alımı yapacak.

En çok inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alan inşaat firmaları hangileri?

Söz konusu inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

Ankara, Antalya, İzmir İnşaat İşçisi ve Eleman Alımları

İnşaat sektöründe en fazla işçi alımının yapıldığı İstanbul’dan sonra sırasıyla Ankara, Antalya ve İzmir en çok inşaat işçisi ve inşaat personeli alımı yapan şehirler.

İstanbul İnşaat Elemanı Alımları

2013′de büyük projelere start veren inşaat sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı projelerde ciddi eleman ve işçi istihdam açığı doğdu. İnşaat firmalarında çalışmak isteyen eleman ve işçi adayları için 2014 yılında da ciddi iş fırsatları söz konusu.

ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Son 25 yıldır, ENKA, ENR-Engineering News-Record dergisi tarafından belirlenen ilk 225 uluslararası müteahhitler sıralamasında devamlı yer almakta ve 2004 yılında 53. sırada bulunmaktadır. Faaliyet Alanı oldukça genişlemiş olan enka inşaat Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonunda İş merkezleri, otoyollar, plazalar, fabrikalar vb inşaat projeleri ile faliyetini yürütmektedir. Enka inşaat 2014 işçi eleman alımı.

BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Bulut inşaat 1987 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir. Bulut inşaat 2014 işçi eleman alımı.

LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır. Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100′ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Limak inşaat 2014 işçi eleman alımı.

Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Emlak sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan FİYAPI A.Ş. inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fi Yapı 2014 işçi eleman alımı.

RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Dünyanın en büyük uluslararası müteahhit şirketleri arasında ilk 100′de yer alan ve Yurt dışı projelerinde birçok ödüle layık görülen Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. Rönesans inşaat 2014 işçi eleman alımı.

UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

İnsanı temel alarak, doğayı asla göz ardı etmeden “hayata değer katmak” prensibiyle, kalite ve güvenlikten ödün vermeden Türkiye’nin gurur duyduğu ve dünyada örnek sayılabilecek yaşam projeleri üretmek için yola çıkmış ve 2003 yılında inşaat sektörüne giren Ukra İnşaat, ilk olarak 36 daireli Öykü evlerini inşa etti. Ardından 2005 yılında 127 ofisten oluşan Ukra Şelale Plaza’yı hayata geçirdi. Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibine hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke olarak benimsemiştir. Ukra İnşaat 2014 işçi eleman alımı.

AĞAOĞLU İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

1981 yılında ilk şirketi olan Akdeniz İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat,gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 30 binin üzerinde konutun inşaatını tamamlayan Ağaoğlu, Türkiye’nin nitelikli konut üreten ve halihazırda konut üretimi için kaynak üretip iş sahası açan en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Ağaoğlu inşaat 2014 işçi eleman alımı.

YAMATA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

YAMATA 1999 yılında kuruluşundan itibaren, tasarım, proje geliştirme, mühendislik ve inşaat alanlarında mükemmeliyet ve kalite çizgisinden ayrılmadan, yaratıcı, müşteri odaklı uluslararası bir firma olma özelliğini sürdürmektedir.

Türk İnşaat Firmaları İşçi Alımı İş Başvuruları

Eleman, işçi ve personel alımları kapsamında söz konusu inşaat firmalarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, şirketlerin resmi web siteleri üzerinden insan kaynaklarına ulaşarak ve burada yer alan iş başvuru formlarını doldurmak suretiyle başvurularını gerçekleştirebilirler. Bazı inşaat firmaları ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadırlar. Bu nedenle bu siteler üzerindende firmaların ilanlarına ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tekfen İnşaat İşçi Alımı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*