Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

afyonkarahisar-belediyesi

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Afyonkarahisar Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Afyonkarahisar Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Afyonkarahisar Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Afyonkarahisar Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Afyonkarahisar Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Başmakçı · Bayat · Bolvadin · Çay · Çobanlar · Dazkırı · Dinar · Emirdağ · Evciler · Hocalar · İhsaniye · İscehisar · Kızılören · Sandıklı · Sinanpaşa · Sultandağı · Şuhut

Afyonkarahisar Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.afyon.bel.tr/tr/Default.aspx bağlantısından takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*