Afyon Evciler SYDV Personel Alım İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

sydv

Afyon Evciler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

İstenilen şartları taşıyan adaylar arasından puan sırasına göre ilk 5 (beş) aday belirlenecek ve bu adaylar Bilgisayar öğretmeni tarafından bilgisayar becerileri mülakat komisyonu huzurunda bilgisayar becerileri test edilecektir. – En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji ve Psikoloji Bölümü mezunu olmak. – En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji ve Psikoloji Bölümü mezunu olmak. 2- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 3- İyi derecede (Word,Excel ve ofis programları kullanabilmek) 4- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak 5- Afyonkarahisar İl Sınırlar içersinde başvuru başlangıç tarihi itibariyle 6 (altı) aydır ikamet ediyor olmak, 6- Sözleşme imzalanacak olan personelden Evciler sınırları içersinde ikamet edeceğine dair taahhütname alınacaktır. (Taahhütname gereklerine aykırı davranan adayların sözleşmeleri Vakıf Tarafından tek taraflı fesih edilecektir. 7- Müracaat döneminde geçerli olan 2013 ve 2014 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 (atmış) puan almış olmak 8- İş gereği sadece erkek personel alınacaktır. 2-İŞİN SÜRESİ: Belirsiz Süreli-Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 3-MÜLAKATA ÇAĞRILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER Usul esaslar uyarınca, başvuruların 2013 ve 2014 KPSS P3 puanına göre sıralanmasından sonra, puanı en yüksek olan adaydan başlanarak alım yapılacak kadro sayısının beş katı kadar aday çağrılacaktır. 1×5=5 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplam 5 (beş) kişi şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek birer fotokopisini Vakfa teslim edeceklerdir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 10.10.2014
İl AFYONKARAHİSAR İlçe EVCİLER Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İyi derecede (Word,Excel ve ofis programları kullanabilmek) İstenilen şartları taşıyan adaylar arasından puan sırasına göre ilk 5 (beş) aday belirlenecek ve bu adaylar Bilgisayar öğretmeni tarafından bilgisayar becerileri mülakat komisyonu huzurunda bilgisayar becerileri test edilecektir. – En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji ve Psikoloji Bölümü mezunu olmak. – En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji ve Psikoloji Bölümü mezunu olmak. 2- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 3- İyi derecede (Word,Excel ve ofis programları kullanabilmek) 4- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak 5- Afyonkarahisar İl Sınırlar içersinde başvuru başlangıç tarihi itibariyle 6 (altı) aydır ikamet ediyor olmak, 6- Sözleşme imzalanacak olan personelden Evciler sınırları içersinde ikamet edeceğine dair taahhütname alınacaktır. (Taahhütname gereklerine aykırı davranan adayların sözleşmeleri Vakıf Tarafından tek taraflı fesih edilecektir. 7- Müracaat döneminde geçerli olan 2013 ve 2014 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 (atmış) puan almış olmak 8- İş gereği sadece erkek personel alınacaktır. 2-İŞİN SÜRESİ: Belirsiz Süreli-Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 3-MÜLAKATA ÇAĞRILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER Usul esaslar uyarınca, başvuruların 2013 ve 2014 KPSS P3 puanına göre sıralanmasından sonra, puanı en yüksek olan adaydan başlanarak alım yapılacak kadro sayısının beş katı kadar aday çağrılacaktır. 1×5=5 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplam 5 (beş) kişi şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek birer fotokopisini Vakfa teslim edeceklerdir. Müracaat eden adaylara mülakat için ayrı bir tebligat yapılmayacak, elektronik ortamda takip edeceklerdir. 1- İşe başvuru dilekçesi (dilekçede, adayların yazışma adresleri ile ev veya cep telefon numaralarını özellikle belirtmesi gerekmektedir). 2-Üzerinde TC Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi. 3-Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf. 4-Diploma veya mezuniyet belgesi 5-Adli sicil beyanı (sözleşme imzalanırken adli sicil kaydı istenecektir.) 6- Bilgisayar sertifikası fotokopisi 7-Kendi el yazısı ile yazılmış olan özgeçmiş mektubu. İLANIN TAM METNİ evciler.gov.tr adresinde GÖRÜLEBİLİR.

Müracaat eden adaylara mülakat için ayrı bir tebligat yapılmayacak, elektronik ortamda takip edeceklerdir. 1- İşe başvuru dilekçesi (dilekçede, adayların yazışma adresleri ile ev veya cep telefon numaralarını özellikle belirtmesi gerekmektedir). 2-Üzerinde TC Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi. 3-Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf. 4-Diploma veya mezuniyet belgesi 5-Adli sicil beyanı (sözleşme imzalanırken adli sicil kaydı istenecektir.) 6- Bilgisayar sertifikası fotokopisi 7-Kendi el yazısı ile yazılmış olan özgeçmiş mektubu. İLANIN TAM METNİ evciler.gov.tr adresinde GÖRÜLEBİLİR.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*