Ado Çim İş Başvuru Formu

adoçim

Ado Çim İş Başvuru Formu

Ado Çim İş Başvurusu yaparak Ado Çim’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ado Çim iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ADO Grubu 1995 yılında Antalya’da başladığı öğütme ve paketleme tesisi yatırımıyla çimento sektörüne girmiştir. ADOÇİM ÇİMENTO BETON SANAYİ ve TİCARET A.Ş. , müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ürün üretmek politikası ile zamanla yatırımlarını yurt içine yaymıştır.

Faaliyette olan fabrikalar;

  1. Antalya Fabrikası 1 Mayıs 1996,
  2. Marmara Fabrikası  01 Eylül 2006,
  3. Antalya Çakırlar Hazır Beton Santrali 21 Mayıs 2007,
  4. Tokat Entegre Fabrikası 18 Aralık 2007 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Düzenleyici Kurumlar’dan gerekli izinlerin alınması neticesinde, Adocim’in 50 % hissesi 17 Nisan 2008 tarihi itibari ile çok uluslu bir çimento üreticisi olan Titan tarafından satın alınmıştır.

Çimento ve inşaat malzemeleri alanında 100 yılı aşkın bir geçmişi bulunan Titan Çimento Grubu 7 ülkede faaliyet gösteriyor. 12 adet çimento fabrikası bulunan kuruluş, 2007 yılında 16 milyon tonun üzerinde çimento ve çimento malzemesi, 6 milyon metreküp hazır beton ve 20 milyon ton agrega ve çeşitli yapı malzemeleri satışı gerçekleştirdi. Titan’ın, Yunanistan’da 4, ABD’de 2, Mısır’da 2, Bulgaristan, Sırbistan ve Makedonya’da da 1’er fabrikası bulunuyor.

Genel nitelikler:

Tokat Entegre Çimento Fabrikamızda, Elektrik Bakım & Enerji Departmanında, Elektrik Bakım Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki vasıflara sahip çalışma arkadaşı arıyoruz;

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Min. 2 yıl iş tecrübesi olan,
Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu yetki belgesi olan ya da EMO tarafından bu belgeyi almaya uygun olmak,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Planlama ve etkin raporlama yeteneği olan,
İSG Kurallarını üst seviyede uygulayacak ve uygulatacak,
Liderlik vasıfları tasıyan, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünebilen,
Dinamik, kendini geliştirme odaklı,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
Tokat’ta ikamet eden veya edebilecek,
Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan.

İş başvuru formu için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*