ADK İnsan Kaynakları İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

adk-insan-kaynakları

ADK İnsan Kaynakları İş Başvuru Formu

ADK İnsan Kaynakları İş Başvurusu yaparak ADK İnsan Kaynakları’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ADK İnsan Kaynakları iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ADK İNSAN KAYNAKLARI ve ÖZEL İSTİHDAM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. 

VİZYONUMUZ

Finans, Perakende ve Telekomünikasyon kuruluşlarının “Satış ve Müşteri Hizmetleri Süreçleri ” için ihtiyaç duyacakları her pozisyondaki personeli, en optimum rekabet şartlarında sağlayan İnsan Kaynakları firması olmaktır.

ADK İNSAN KAYNAKLARININ HİZMET İLKELERİ

ADK İnsan Kaynakları, tüm hizmet süreçlerinde evrensel insan haklarına ve ülkemizdeki yasalara uygun faaliyet göstermektedir.
ADK İnsan Kaynakları, her müşterisini şirket ortağı olarak görmektedir. Temel hizmet anlayışımız; standartlaşmış hizmet pazarlanması yapmak yerine, müşteri ihtiyaçlarına bire bir çözüm üreten hizmet dizaynları yaratmaktır.
ADK İnsan Kaynakları, müşteri şikayetlerini kalite standartlarını belirlemede en önemli bilgi olarak değerlendirmektedir. Müşteri her şikayetinde haklıdır.
ADK İnsan Kaynakları’da, her hizmetin bir uzmanlık işi olduğuna inanılmaktadır. Bu yüzden her hizmetimiz konusunda uzman personelimizin sorumluluğundadır.
ADK İnsan Kaynakları’da, her ürün ve hizmet için ” rakiplerimizden farklı ne yapıyoruz?” sorusunun en az 1 cevabı vardır. Bu cevap mutlaka müşteri odaklı hizmet anlayışının bir sonucudur.
ADK İnsan Kaynakları, gerek işgören, gerekse işveren tüm müşterilerine karşı “bilginin gizliliği” ilkesine göre hareket etmektedir.
ADK İnsan Kaynakları, aynı sektörde faaliyet gösterdiği tüm rakipleri ile genel kabul görmüş etik değerler içinde rekabet eder ve sektörümüzün gelişmesine yönelik her türlü işbirliği teklifine açıktır.
ADK İnsan Kaynakları, kendi iş alanınıza daha rahat odaklanmanız ve yoğun iş gücü temponuz içerisinde zorlandığınız anlarda sizin adınıza İnsan Kaynakları sürecinize destek olmak amacıyla,

Inbound ve Outbound Operasyon yapan Tüm Çağrı Merkezleri ile
Finans, Perakende ve Telekomünikasyon sektörünün Pazarlama ve Satış birimlerinin ihtiyacı olan her türlü dönemsel ya da sürekli eleman temini, bordrolama ve eğitim konularında geniş eleman portföyü ve uzman kadrosu ile size en iyi hizmeti, profesyonelce vermeyi misyon edinmiştir.
Kuruluşumuzun yöneticileri İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzun yıllar çalışmış deneyimli kimselerden oluşmaktadır. Sektörün içinden gelen kişiler olarak, müşterilerimizin sorunlarını rahatlıkla çözebileceğimiz ve taleplerini en iyi şekilde karşılayacağımıza inanmaktayız

Birlikte çalışmak ve paylaşmak umuduyla,

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*