Adese İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

adese-logo

Adese İş Başvuru Formu

Adese İş Başvurusu yaparak Adese’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adese iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi Adese, Türkiye’nin en önemli perakende markalarından biri olarak hizmet vermektedir. 1991 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde ulusal bir değer haline gelen Adese, perakende sektöründeki başarısını ve kurumsal hedeflerini daha da ileriye taşımak amacıyla 2011 yılında Borsa İstanbul’a girmiştir.

Her müşterisinin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Adese, alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

Binlerce çalışanıyla yılda 30 milyonun üzerinde tüketiciye hizmet veren Adese, ileri teknolojisi, şeffaflığı ve bulunduğu coğrafyanın öz değerlerini paylaştığı kurum kültürü ile Türkiye perakende sektörünün önemli oyuncuları arasındaki yerini her gün biraz daha ileri taşımaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                             Şehir
Market Elemanı                   Ankara ADESE AVM
İnsan Kaynakları Görevlisi Ankara Adese

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*