Adecco İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Adecco Group Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Adecco Group personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası bir firma olan ve dünya çapında personel alımı yapan Adecco Group ’un iş başvuru formuna ve gerekli şartlarına aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Adecco Group Hakkında

7000’in üzerinde kişiyi istihdam eden ve 6000’inin üzerinde şubesi olan dev uluslararası firma, kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturma hususunda uzmanlaşmış bir İsveç merkezli şirkettir. Türkiye’deki İstanbul, Bursa, Adana, Ankara ve Diyarbakır’ da ki ofislerin de görevlendirilmek üzere personel alımları yapmaya sürdüren firma, geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyor

Adecco Group İnsan Kaynakları Politikası

60 ülkedeki varlığı ile yeteneklere erişen firma, kendi bünyesine aldığı personelleri geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyor. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle önderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyor.

Adecco Group İş Görüşmesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Adecco, insan kaynaklarının yayınladığı bildiriye göre mülakat sırasında adayın tavrına oldukça dikkat çekiyor. Adecco firmasında çalışmak isteyen adaylar için hazırlanmış listede dikkat etmeniz gerekeler şunlar:

  • Hazırlıklı gelin. İyi hazırlanmış bir aday karşı tarafa kendine güvenen ve işi bilen bir insan izlenimi bırakır.
  • Şirket hakkında araştırma yapın. Görüşme yaptığınız kişi size firma hakkında sorular yöneltebilir ve eğer iyi araştırma yaptığınızı ve firma ile ilgilendiğinizi kanıtlarsanız iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.
  • Pozisyon için uygun aday olduğunuzu belirtecek nedenler sunmaya hazır olun. Sizi diğerlerinden ayıran özellikler nedir?
  • Görüşmeden önce, kendi amaçlarınızı belirlemeniz çok önemli. Potansiyel bir işveren; size profesyonel hayatınızdaki uzun ya da kısa vadedeki amaçlarınızı sorabilir.
  • Zayıf yönleriniz kadar güçlü yönlerinizi de bilmeye çalışın. Zayıflıklarınızdan ve geliştireceğiniz özelliklerinizden de bahsedin. Kendi hatalarınızı kabul ederken gösterdiğiniz cesaret takdir edilecektir.
  • Görüşme yapacağınız kişiye yönelteceğiniz sorularınızı önceden hazırlayın. Unutmayın ki bu davranışınız sizin aktif, sosyal ve işle ilgilenen bir kişi olduğunuzu gösterir.

Adecco Group iş başvuru formu

Adecco Group iş başvurularını kendi web sitesinden almakta ve iş başvuru formu nun kendi web sitesi üzerinden doldurulmasını istemektedir. Ayrıca firma çeşitli kariyer sitelerinden de başvuruları kabul etmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Reach Truck OperatörüKocaeli
2Forklift OperatörüKocaeli
3Günlükçü ŞoförKocaeli
4Reach Truck OperatörüKocaeli
5Forklift OperatörüKocaeli
İstanbul
6Depo ElemanıKocaeli
İstanbul
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. slm ben kadir kaba insaat formeni vekalfayim yurt icinde ve disinda kalfalik ve formenlik ust yapi kopru menfrez perde projelerde calistim basariliyim 150kalipci ve demirci ekibimle yurtdisi santiyelerde calismak isterim saygilar 05369741071

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*