Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Acun Medya Personel Alımı ve Çalışma Koşulları

Acun Medya’da çalışmak ve televizyon alanında deneyim kazanmak isteyen personeller için açık iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Acun Medya bünyesine çalışmak isteyen kişiler, iş başvurusu için gerekli bilgileri inceleyebilir ve aşağıdaki mevcut makalede çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir.

Acun Medya Hakkında

27 Eylül 2006 tarihinde kurulan Acun Medya, medya sektöründe çalışmalarını sürdüren bir özel şirkettir. Şirket ticaret odası kayıtlarına 3.060.000 TL sermaye ile kayıt edilmiş olup Acun Ilıcalı, Esat Yöntunç, Çaykun Ertan, Alpay Kazan, Mustafa Kazan ve Evren Çağlar tarafından kurulmuştur. Şirketin sahibi Acun Ilıcalı’ dır. Acun Ilıcalı aynı zamanda sunuculuk yaptığı Survivor, O ses Türkiye vb. Gibi yarışmaların sunuculuğunu üstlenmektedir.

Acun Medya Çalışma Şartları

2000’i aşkın çalışanı bulunan dev prodüksiyon firması Acun Medya, yurtdışı ve yurtiçinde görevlendirdiği çalışanlarının çalışma saatleri farklılık göstermektedir. Fakat Acun Medya merkezi binasında çalışan personeller, 09.00-18.00 arasında çalışmaktadır. Televizyon programcılığında çalışan personeller televizyon programlarının en yoğun olduğu 19.00-23.00 arası çalışmaktadır. Acun Medya personelinin özel sağlık sigortası, kaza sigortası, yemekhane ve servis gibi yan hakları vardır.

Acun Medya Personel Maaşları

 Maaş ve yan hak açısından da sektörde diğer şirketlerden daha avantajlı sayılan Acun Medya yüksek moralli personeller ile çalışmaktadır. Fakat tam olarak personellerin maaşı bilinmemektedir.

 Acun Medya İş İlanları

Acun Medya televizyon programları ve canlı yayınları yürüten bir şirkettir. Bundan ötürü çalışmalar ya ofis ortamında ya da stüdyo ortamında olmaktadır. Stüdyo, ofis veya yurtdışında çalışabilecek personel arayan Acun Medya, radyo, televizyon ve sinema üzerine okumuş reji, kameraman, grafik vb. Pozisyonların yanı sıra tercüman, çaycı, temizlik personeli, satın alma personeli vb. Birçok alanda da iş alımı yapmaktadır.  

  Acun Medya İş Başvuruları

Acun Medya iş ilanları çeşitli kariyer partallarında duyurulmakta ve bu ilanlara başvuran kişilerin özgeçmişlerini incelemektedir.  Ayrıca Acun Medya İnsan Kaynakları mail adresine de CV’nizi göndererek başvuruda da bulunabilirsiniz.

Acun Medya personel alımı için Acun Medya’nın web sitesinde bulunan isbasvuru@tv8.com.tr mail adresine ulaşım sağlayabilir ya da çeşitli kariyer sitelerinden ve altta verdiğimiz linklerden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Finans Asistan Takım Üyesi (Engelli Personel)İstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Yetiştirilmek Üzere Muhabirİspanyolcaİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Ahşap Ustasıİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Teknik Bakım Sorumlusuİstanbul(Avr.)
İstanbul (Asya)
Kaynak Ustasıİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
Çelik Montaj Ustasıİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Makam Şoförüİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
Almanca Tercümanİstanbul(Avr.)
Beşiktaş
PozisyonlarLokasyon
Romence Tercümanİstanbul Asya
İstanbul Avr.
İspanyolca Tercümanİstanbul Asya
İstanbul Avr
Slovence Tercümanİstanbul Asya
İstanbul Avr.
Çelik Montaj Ustasıİstanbul Asya
İstanbul Avr.
Ahşap Ustasıİstanbul Asya
İstanbul Avr.

Daha Fazla ACUN MEDYA İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

7 yorum

  1. Merhabalar öncelikle iktisat bitirdim ve hosteslik sertifikam var ve ingilizcemi gelistirecegim bu yaz iş arıyorum ve en önemlisi ekranlarin karşısında olmak istiyorum sizin kaliteli produksiyonunzla 25 yasindayim ankarda yaşıyorum bekar ve 2cocuk annesiyim diksiyonumun düzgün olduğunu ve eğer uygun görürseniz sizinle büyüyüp kendimi geliştirmeyi ve yaninizda istedgnz güvenmek istedgnz iyi bir eleman veya siz neyi uygun görürseniz o şekilde çalışmak istiyorum umarım görürsünüz o kadar kişiden teşekkür ediyorum saygılarla

  2. Vinç Operatörüyüm, ve Ark Kaynak ustasıyım. Beden işçiliği yapamam, 10 yıllık Operatörüm Endistüriel exkavatör ve benzeri iş makinalarını kullanmaktayım. Saygılar hürmetler.

  3. Merhaba. Ben Dominik Santo Domingo da yaşıyorum. Türküm. Bulgar vatandaşıyım. 34 yaşındayım. Lise mezunuyum. Ehliyetim var. Kaynakçılık, Demircilik, Seramik, Sıva, Boya gibi işlerde çalıştım. Dominik te iş arıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum. Tel:+18096276109

  4. Trabzonda yaşıyorum inşaat alanında kaynakcı olarak çalışıyorum ama şuan iş yok çalışamıyorum 37 yaşındayım 3 çocuğum var işe ihtiyacım var yurt dışında gelebilirim

  5. Acun bey hatay iskendurun da derpem madurlarin dan biriyim ve sizden allah rizasi icin bana yardim etmenizi istiyorum 2 cocugum var ve ortada kaldik evimiz gitti sizden is istiyorum elimden tutun allah rizasi icin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*