Acıbadem İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ACIBADEM HASTANELERİ PERSONEL ALIMI:

Acıbadem Holding veya Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., İstanbul merkezli holding kuruluşu. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını eski TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar yapmaktadır.

Holdingin temelleri 1991 yılında İstanbul’da Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nin açılmasıyla atılmıştır. 1995 yılında Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi ‘nin açılmasıyla zincir bir sağlık grubuna dönüşmüş, ilerleyen yıllarda çeşitli yerlerde tıp merkezleri açarak büyümesini sürdürmüştür. 2000 yılında İMKB’de işlem görmeye başlamıştır. 2011 yılında imzalanan bir anlaşmayla Singapur merkezli Integrated  Healthcare Holdings Sdn. Bhd. (IHH) şirketi şirket hisselerinin büyük çoğunluğunu elinde bulundurmaktadır.

Ayrıca holdingin adını taşıyan Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı adında bir vakıf kuruluşu ile eğitim ve sosyal sorumluluk faaliyetleri bulunmaktadır. Acıbadem Üniversitesi bu doğrultuda kurulmuştur.

İşe Alım Süreci:

Acıbadem Sağlık Grubu kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların seçilmesini amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.
Yetkinlik bazlı mülakatların yanında mesleki, yabancı dil, genel yetenek seviyesini gösteren testler ile kişilik envanterleri adaylara uygulanmaktadır.

İşe alımlarda adayların öncelikle,

İşine olan bağlılığını,

Takım çalışmasına yatkınlığını,

Çalışkanlığını,

İletişim becerisini,

İş hayatında ki değişimlere karşı esnekliği,

Stresle baş edebilme yöntemlerini,

Çözüm yönetimini ve sonuç odaklılığını görmeye çalışıyoruz

Kariyer Yönetimi

Kurumumuz kendi yönetici kaynağını yetiştirmek üzerine odaklanmıştır. Bu çerçevede yatay veya dikey kurum içi geçiş / terfiler , kariyer yönetimi ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Her ay üst yönetim kadromuzdan oluşan terfi komitesi uzman / ekip lideri ve üstü, bütün terfi adaylarını değerlendirmekte ve karara bağlamaktadır.

Çalışanlarımız İntranetimiz üzerinden açtığımız açık pozisyon ilanlarına kendileri başvurabildiği gibi yöneticileri veya kariyer yönetimi ekibi tarafından da önerilebilirler.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Mekanik Teknisyeniİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Elektrik TeknisyeniEskişehirBaşvur
Anestezi UzmanıAnkara Başvur
Kalite Uzmanıİstanbul(Asya)(Üsküdar) Başvur
Hemşireİstanbul(Avr.) Başvur
Hemşireİstanbul(Asya) Başvur
Hasta Hizmetleri YetkilisiTürkiye GeneliBaşvur
Eczane PersoneliTürkiye Geneli Başvur
Çevre MühendisiTürkiye Geneli Başvur
Hasta BakıcıTürkiye Geneli Başvur
HemşireTürkiye Geneli Başvur
Çağrı Merkezi YetkilisiTürkiye Geneli Başvur
Eczane TeknisyeniTürkiye Geneli Başvur
ŞOFÖRTürkiye Geneli Başvur
Uluslararası Hasta Hizmetleri Yetkilisi / İngilizceTürkiye Geneli Başvur
Elektrik TeknisyeniTürkiye Geneli Başvur
Mekanik TeknisyeniTürkiye Geneli Başvur
HemşireMuğla/Bodrum Başvur
Hemşire Bursa Başvur
Hasta Bakıcı İstanbul / Avr. Başvur
Bulaşıkçıİstanbul Başvur
Hasta İletişim UzmanıTürkiye Geneli Başvur
EczacıTürkiye Geneli Başvur
Güvenlik Görevlisiİstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Yetkilisiİstanbul / Sancaktepe Başvur
Fiyatlandırma UzmanıTürkiye Geneli Başvur

Üstteki Linklerden Başvuruda Bulunabilirsiniz.

Diğer Sağlık Sektörü İlanları İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

15 yorum

 1. mrb ben mehmet ğöğez şöför olarak calışa bilirim şuan boştayım daha önce spor müdürlüğünde özel güvenlık görevlisi olarak calıştım .taşören olduğundan işten cıkarıldım .alırsanızda sağolun almassanızda .tel:05370582330

 2. Merhaba ben hasta bakıcıyım amerikan hastanesinde iki yıl hasta bakıcılık yaptım
  sizinle çalışmak isterim telefon numaram 05426624787 şu an işsizlm istedigin zaman
  sizde işbaşı yapabilirim

 3. Merhaba Nurten ben.Laborantım.4 yıl devlet hastanesinde uyku laboratuarında uyku apnesi hemsiresi ve kan alma laboraturında çalıştım. Şuan özel hastanede ozon tedavisi ve fizik tedavi hemşiresi olarak çalışmaktayım.Acıbadem bailesine katılmak istiyorum.hastanenizin ozon tedavisi, uyku laboratuarı veya kan alma biriminde görev yapmak istiyorum. 05062983644-05062983079

 4. Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Yönetimi mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum herhangi bir deneyimim yok dilerim sizlerle çalışarak tecrübe edinirim telefon numaram 05396209450

 5. Merhaba. Ben 1,5 yıl diş hekimi asistanı olarak çalıştım. Hastalarla iletişim konusunda tecrübeliyim. Ayrıca hasta kayıt kabul sekreteriliği sertifikam var. Ama bu alanda tecrübem yok,edinmek isterim. Çabuk öğrenirim. Gayretli, azimli ve çalışkan bir yapım var. İlgilenirseniz sevinirim.

 6. Merhaba sılahsız quvenlık kartım varr E sınıf ehlıyet mevcut saqlık belqe lerr mevcut acıl ıse ıhtıyacım var Sıncan fatıh dee oturuyorum 0507 775 06 97 Tskurler

 7. Merhaba,
  Genetik ve biyomühendislik mezunuyum. Doku mühendisliği, biyokimya, biyoteknoloji, kontrollü ilaç salınımı vb. temelli stajlar gerçekleştirdim.Eğitim sürecimde de aktif bir şekilde uygulamalı dersler aldım Ankara ili içerisinde uygun pozisyon açıldığında Acıbadem ailesinden biri olmayı gönülden isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*