Abdi İbrahim İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ABDİ İBRAHİM İLAÇ FİRMASI

Abdi İbrahim

Yerli bir ilaç firması olan Abdi İbrahim, sektöründe 109 yıllık köklü tarihi ile hizmet vermektedir. İlaç sektöründe lider olan firma Türkiye’ye ek olarak Kazakistan ve Cezayir içinde de modern üretim tesislerine sahiptir.

Kuzey Afrika, Asya, Afrika ve Avrupa içerisinde 60 üzeri ülkeye ihracat yapmakta olan firma 15 ülkede yapılanma göstermektedir. 2800 personeli bulunan firma, birçok konu üzerine ilaç üretimi yapmaktadır. Bunlardan bazıları sinir sistemi, kardiyovasküler sistem, endokrin ve metabolizma, antibakteriyel ilaçlar şeklindedir.

Başarılı yatırımları ile her yıl büyümesini sürdüren firma, işe alımlar da gerçekleştirmektedir.

Abdi İbrahim İş Başvuru Formu

Global çapta hizmet veren Abdi İbrahim gösterdiği büyüme sebebiyle yeni personel alımları da yapmaktadır.  Geniş bir yapısı olduğu için bunlar farklı konumlarda, pozisyonlarda olabilmektedir. Eğer iş için değerlendiriyorsanız öncelikle açık ilanları takip etmeniz gerekir.

Zira kapanmışsa başvuru yapmanız mümkün olmayabilir. Eğer hala aktifse, size ne kadar uygun olduğunu değerlendirmeniz, bilgi ve yetkinlikleriniz ile karşılaştırmanız önerilir. Hiçbir sorun bulunmuyorsa gerekli başvuru işlemleri kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Abdi İbrahim İş İlanları

Abdi İbrahim personel açıklarını ilanlar vererek karşılamaktadır. Bunları dijital platformlar aracılığıyla duyurmaktadır. Bu açıdan Kariyer.net üzerinde çok sayıda uygun seçenek vardır. Farklı pozisyonlar üzerine olması sebebiyle birçok kişi kendine uygun seçenekler bulabilir.

Ön başvuru internetten yapılmakta olup bunu geçen adaylar mülakat için insan kaynakları yetkililerinden çağrı almaktadır. İşe alım bir süreç halinde ilerlemektedir.

Abdi İbrahim Açık Pozisyonlar

Abdi İbrahim tarafından yayınlanan pozisyon ilanları her zaman aynı pozisyon üzerine olmayabilir. Size uygun ilanları kaçırmak istemiyorsanız, bu nedenle sürekli takip etmeniz önerilir. Böylece bilgi ve yetkinliklerinize uygun, güncelliğini koruyan ilanlara ulaşılabilir. Ardından başvurmanız yeterlidir.

Kariyer:

Çalışma arkadaşlarımıza kariyerlerinde etkin şekilde rol oynama ve kariyer gelişimlerine yön verme fırsatı sunduğumuz ‘Kariyer Yolunu Sen Seç’ programı ile Abdi İbrahimliler, şirket içerisinde başvuruya açık pozisyonları görebilir ve eğer kariyerini yönlendirmek istediği bir pozisyon varsa başvurusunu gerçekleştirebilir.

Çalışma arkadaşlarımız şirket içerisindeki açık pozisyonlar için “İş Arkadaşını Sen Seç” programı kapsamında aday önerebilmekte, birlikte çalışacaklarını iş arkadaşlarını seçerek ekiplerinin mutluluk ve verimine katkıda bulunmaktadırlar.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Garson Engelliİstanbul(Avr.)
2AR-GE Teknisyeniİstanbul(Avr.)
3Üretim Operatörüİstanbul(Avr.)
4Budget, Reporting and Consolidation Specialistİstanbul(Avr.)
5Kalite Kontrol Teknisyeniİstanbul(Avr.)
6Global Pipeline Management Specialistİstanbul(Avr.)
7Abdibio Kalite Kontrol Analisti | Uzmanıİstanbul(Avr.)
8Organizasyon Geliştirme Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)
9İş Sağlığı ve Güvenliği Teknisyeniİstanbul(Avr.)
10İdari İşler Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)
11Üretim Planlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
12Pharmaceutical Development Specialistİstanbul(Avr.)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*