Abbott İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

abbott-logo

Abbott İş Başvuru Formu

Abbott İş Başvurusu yaparak Abbott’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Abbott iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir asırdan daha uzun bir süre önce, o tarihlerde faal bir hekim ve eczane sahibi olan 30 yaşındaki Dr. Wallace C. Abbott, Abbott Alkaloit Şirketini kurdu. Tedavi edici bir bitkinin etkin (ya da alkaloit) bileşenini kullanarak “dozimetrik granüller” olarak adlandırılan ve o zamanki mevcut diğer tedavilerden daha isabetli ve etkin dozaj sağlayan küçük haplar yaptı. Bu isabetli granüllere olan talep kısa sürede kendi muayenehanesinin gereksinimlerini fazlasıyla aştı ve dünyanın en geniş tabanlı sağlık şirketlerinden birinin temelleri atılmış oldu.

İK

İnsan yaşamına özen göstermek Abbott’un temel değerleri arasındadır ve olağanüstü performans üretmek tüm dünyada Abbott çalışanlarının ortak özelliğidir.

Dolayısıyla, Abbott’un İnsan Kaynakları politikası, çalışanlarının yaşam kalitesini artıran ve onları yüksek performansa ulaşma yolunda destekleyen insan kaynakları uygulamaları geliştirerek her zaman tercih edilen bir işveren olmak üzerine kuruludur.

Abbott, tüm ülke operasyonları dahil olmak üzere, global düzeyde insan kaynakları sistem ve süreçlerini düzenleyen ve Performansı Mükemmelleştirme adı verilen insan kaynakları yönetim stratejisine sahiptir. Tüm Abbott çalışanları arasında, ortak bir dil ve performansı sürekli geliştirmeye / mükemmelleştirmeye odaklı bir performans kültürü yaratmak amacını taşıyan Performansı Mükemmelleştirme stratejisi, üç temel süreç sayesinde çalışanların kendi potansiyellerini maksimum kullanmalarını ve profesyonel ve kişisel gelişimlerinin sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir:

  • Şirketin açık ve net beklentiler belirlemesi ve çalışana iletmesi
  • Çalışana düzenli ve açık geri-bildirim sağlanması & çalışanın beklentileri karşılama ölçüsünde ödüllendirilmesi
  • Bu geri-bildirimlerle birlikte, uygun gelişim aktiviteleri planlayarak, çalışanın, bulunduğu pozisyondaki görevleri en iyi şekilde yerine getirmesi ve gelecekte olası başka görevlere hazırlanabilmesi için sürekli gelişmesi

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                            Şehir
Tıbbi Satış Temsilcisi    Ankara Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    Mardin Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    Kahramanmaraş Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    Gaziantep Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    Elazığ Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    Antalya Abbott
Tıbbi Satış Temsilcisi    İzmir Abbott

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*