A101 Market Ankara İş İlanı

a101 iş ilanları

A101 Ankara Şubeleri İş İlanları

Ankara A101 iş ilanı arayanlar için A101 marketleri, kendi bünyesinde çalışmak üzere eleman alacağını bildirmektedir. Türkiye’de bulunan ve hemen hemen her ilde, ilçede mağazası bulunan büyük marketler zinciri içerisinde yerini alan A101, Ankara’da bu sektörde çalışmak isteyenler için iş alımının başladığını duyurmaktadır.

2008 yılında indirim marketi konsepti ile faaliyet gösteren işletme yüksek kalite ve düşük fiyat prensibiyle satışa sunduğu ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. “Harca Harca Bitmez” sloganı ile başladığı iş serüvenine bugün; Türkiye’nin 81 ilinde ve her ilçesinde faaliyet göstermektedir.
En yaygın mağazalar zinciri olmasının yanında 54.000 çalışanı ve 600 üzerinde tedarikçisi ile mağazacılık sektörünün öncülerinden biri olmaktadır. Dünyanın en hızlı şekilde büyüyen sayılı mağazalar zinciri içerisinde kendi yerini almış ve bu yerini yıllardır gösterdiği başarılı çizgisi sayesinde korumayı sağlamıştır.

A101 İş Başvurusu

Ankara A101 iş ilanı arayanların başvuru için öncelikle gerekli olan kriterleri taşımaları gerekmektedir.

 

  • Mağazacılık alanında kariyer hedefi yapmak isteyen,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • İkili ilişkilerde iletişimi başarı ile sağlayabilmesi,
  • Diksiyonunun düzgün olması,
  • Müşterilere karşı güler yüzlü olması
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi,
  • % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmesi gibi kriterleri taşıyan ve taşıdığını düşünen herkes başvuru formunu doldurabilmektedir.

Yapılan başvurular sonucunda bu kriterlere uygun olduğu düşünülen adaylar seçilerek gerekli görüşmelerden sonra işe alım işlemlerine başlanmaktadır. Yapılan görüşmeler neticesinde işe alımı gerçekleştirilen adaylar Ankara şubelerinde görev yapmaya başlayabilmektedirler.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*