77 İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

77-insaat-is-ilanlari

77 İnşaat İş Başvuru Formu

77 İnşaat İş Başvurusu yaparak 77 İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda 77 İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

77 İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şirketi” 1988 de Türkiye’de kuruluşundan sonra kısa zamanda içerisinde otoyollar, tüneller, hidrolik yapılar ve çeşitli altyapı projelerininde bulunduğu birçok inşaat projesini başarıyla gerçekleştirerek, saygın bir inşaat firması olmuştur. 77 İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şirketi Türkiye’de 45 metrenin üzerinde viyadük aralığında ve 50 metre yüksekliğinde öngermeli beton kiriş imalatı ve montajında uzmanlaşmış nadir inşaat şirketlerindendir. Şuana kadar üretilip betonarme yapılarda kullanılmış olan beton miktarı 1 milyon metreküpü aşmıştır. Toplam üretilen öngermeli beton kiriş sayısı 6500’e ulaşmış olup, 58 köprü ve/veya viyadükte kullanılan bu kirişlerin toplam boyu 11200 metreye yaklaşmıştır. Prekast beton ünitelerin üretimi ve montajında ve bununla birlikte her türlü betonarme yapı inşaatındaki yılların vermiş olduğu tecrübe ile yapıcağımız işlerde en yüksek kalite garantidir.

Şirketimiz, Irak’ta “77 Construction Contracting & Trading Co.” adlı yeni bir grup firması kurarak 1998 yılında yurtdışına açılmış ve bu yeni firma hızla kendini geliştirerek Irak’ta en prestijli inşaat firmalarından biri haline gelmiştir ve gerek savaş esnasında, gerekse savaş sonrasında Irak’ın yeniden yapılandırılmasında çok önemli katkılarda bulunmuştur.

77 İnşaat’ın ilkesi yapılan sözleşmeyi kalıcı kalitede ve zamanında geçekleştirmektir. Grup şirketlerimizin şu ana kadar taahhütünü yerine getiremediği için yarım kalan sözleşmesi bulunmamaktadır.

77 İnşaat’ın iş alanları hafriyat, köprü ve viyadük inşası, öngermeli beton kiriş imalatı ve montajı, çeşitli prekast beton ünite imalatı, beton modüler bina imalatı ve montajı, kırılmış agrega imalatıdır. Bunların yanında aynı zamanda inşaat yönetimi servisi de sağlamaktadır. Özetle, 77 İnşaat şu ana kadar olduğu gibi gelecekte de, prekast ve öngermeli beton işleri içeren her altyapı inşaatı projesinde, mükemmel performans yeteneğiyle faaliyet gösterecektir.

77 İnşaat her zaman her tür inşaat projesi için yerel ve/veya uluslararası firmalarla işbirliğine hazırdır.

ŞİRKETİMİZİN AFGANİSTAN’DA BULUNAN ŞANTİYELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERDE ELEKTRİK MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

          . Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,

          . Konusunda en az 5 yıltecrübeli,

          . Yurtdışı şantiyedeneyimi olan,

          . İyi derecede İngilizce bilen, 

İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ümraniye İşkur Şube Müdürlüğü’nün 25/09/2013 tarih 128625 sayılı izni ile verilmiştir. 

77 İnşaat iş başvuru formu için tıklayınız.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

9 yorum

  1. Slm Burhan Göçer iş arıyom iş makinesi operatör belge ehliyete işli beko kazıcı yükleyici kullanıyom yaklaşık 5 yıdır calışıyom su hayatta elektrik hattında doğal gaz hattında yol işinde beton zemin güçlendirmede calıştım yurt dışında yurt içinde calışırım izlerler Çalışma isterim şimdide teşekkür ederim tlf 0545 309 53 06

  2. slm ben 16 yillik loder ve csb operetörüyüm yurtdişi ariyorum dah önede ismail gümüş mudurumle 4 yil caliştim ntf özkarda eksen insaatla ettopyada çaliştim yurtdişi tercubem var 05362069780

  3. Merhaba ağır vasıta ustasıyım ıveco Ford herturlu kamyon motor şanzıman diferansiyel yaparım hertürlü belgelerim var şuan Man reno sevrisinde calışıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum 5314989778

  4. 20 yıllık toprak işleri altyapı ve yol formeniyim on ülkede çalıştım en son salini impegilo ethiopiya da İtalyan firmasındaydım firmanizda çalışmak.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*