404 Kimya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

404-kimya

404 Kimya İş Başvuru Formu

404 Kimya İş Başvurusu yaparak 404 Kimya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda 404 Kimya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

404 Kimya, 1963 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin en tanınmış yapıştırıcı üreticisidir. Günümüzde pek çok bilinen yapıştırıcıların yanı sıra; akrilik ve silikonize mastik, silikon, sıvı conta, PU köpük ve sert PVC yapıştırıcısı, metal parlatıcı,yağlayıcı ve kalıp ayırıcı aerosoller, tekstil kimyasalları üretmekte ve satmaktadır. Kırtasiye tipi, japon yapıştırıcı ve plastik çelik satışlarında Türkiye’de kendi kategorisinde birincidir.

Genelde yapıştırıcı, özelde japon ismini cyanoacylate tipi ile markalaştıran ve ilkleri getiren 404 Kimya, Plastik-çelik tipi epoxy yapıştırıcı ve sıvı contayı endüstriye, özellikle otomotiv ve hırdavat sektörüne ilk tanıştıran kuruluştur. Tüm ürünlerimiz 404 Kimya garantisi ile satışa sunulmaktadır.

Kariyer

Turkiye’nin en köklü kimsayal madde üreticilerinden biri olan 404’te kariyer yapacak genç ve dinamik calışma arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey 404 insan kaynaklarına CVnizi e-posta olarak yollamaktır.

Buradan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*