Würth İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

WurthLogo

Würth personel alımı yapacak!

Würth iş başvurusu yaparak sizde Würth ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Würth personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Würth eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Würth insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Würth’de Kariyer

Würth, Türkiye’de profesyonel satış kadrosu ve idari çalışanlarıyla, 1989 yılından bugüne sektörde lider konumunda hizmet vermektedir.Würth ailesine girdiğinizde alacağınız eğitim ve öğretim bireysel yeteneklerinizin gelişimine katkı sağlayacaktır.

İçerisine gireceğiniz bu yeni iklimi oluşturan faktörler yaşantınıza ekonomik, sosyal ve kişisel olarak daha fazla gelişim sağlayacaktır.

İş Olanakları

Dinamik bir yapıya sahip olan Würth Türkiye’nin size sunduğu iş imkanları şunlardır.

Bünyemizde bulunan Otomotiv, Cargo, Wow, Metal, Tesisat, Bakım, Ahşap, İnşaat divizyonlarının satış kadrosunda yer alarak kariyerinize başlayabilirsiniz.

Çeşitli illerdeki ilanlarımızı İş Olanakları sayfamızdan takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun pozisyon bulunması durumunda değerlendirme sürecine alınır ve ön görüşme için çağırılırsınız.

Açık pozisyonları görüntülemek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*