Vitra İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

vitra

Vitra İş Başvuru Formu

Vitra İş Başvurusu yaparak Vitra ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vitra iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

VitrA, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema Mutfakmarkalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahip. Yarım asrı aşan deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduruyor.

Yaklaşık 6.500 çalışana sahip Grup, 4 ülkedeki 16 tesiste üretim yapıyor. Bozüyük, Gebze ve Tuzla olmak üzere Türkiye’de 6; Almanya, Fransa ve Rusya’da 10 tesisi bulunuyor. Grubun, ana üretim merkezi Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından, dünyada seramik üreten tesisler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yıllık üretim kapasitesi 5 milyon seramik sağlık gereci, 37,5 milyon m2 seramik kaplama malzemesi, 3 milyon armatür, 350.000 küvet ve duş teknesi, 340.000 modül banyo mobilyasından oluşan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, cirosunun %65’ini, 75’ten fazla ülkeye yaptığı dışsatımdan elde ediyor. Türkiye’nin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’den fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle 1. sırada yer alıyor.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

İş başvuru formu için tıklayın.

7 yorum

  1. 13 yıl ilaç sektöründe çalıştım aldığım eğitimler satış ve pazarlama konusunda beni bir yerlere getirdi ,sevdiğim diğer sektör inşaat ve bu konuda ülkemizin öncü firmalarından ve gerçek kurumsallaşmiş firmanızda kariyerime devam etmek istiyorum.

  2. eskişehirde ikamet ediyorum.1981 dogumluyum eml elektirik mezunuyum.suan işsizim sizin gibi köklü ve çalışan elemanınıza hakkını veren firmayla çalışmak istiyorum iyi çalışmalar dilerim

  3. eskişehirde ikamet ediyorum.1981 dogumluyum eml elektirik mezunuyum.suan işsizim sizin gibi köklü ve çalışan elemanınıza hakkını veren firmayla çalışmak istiyorum iyi çalışmalar dilerim.554 563 5990

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*