Vem İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

vem-ilac

Vem İlaç İş Başvuru Formu

Vem İlaç İş Başvurusu yaparak Vem İlaç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vem İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vem İlaç ulusal bir firma olup, Türkiye’nin ilaç sanayinde güçlü olmasının öneminin bilinci ile Türk ilaç sektörünün geleceğine güvenerek 2011 yılında fabrika yatırımına gitmiştir .
Vem ilaç, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, 21 dönüm arazi üzerinde, 8.000m² kapalı alanı olan bir fabrika inşaatı başlatmış olup, tesis 2013 yılı içerisinde üretime geçmiş olacaktır.
Fabrikamızda tablet, kapsül, krem, pomad ve şurup, süspansiyon gibi sıvı ilaç formlarının yanısıra, özellikli ürün üretimleri de yapılabilecektir

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme sürecinde ilk hedefimiz; nitelikli, güler yüzlü, yeterli eğitim düzeyine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, karşılıklı güven ve saygının her zaman ön planda olduğu, kurum kültürüne ve hedeflerine uygun, temel yetkinlikler ve pozisyona özel yetkinlikler bazında, en uygun takım arkadaşlarını bulmak ve yerleştirmektir.

İşe alım sürecinde, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere eleman alımları yapılmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. Ayrıca adayların görev tanımlarından bağımsız olarak hedeflenen kurum kimliğine uygun olmaları gerekmektedir.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                     Şehir
ARGE Laboratuvarı Uzmanı     Tekirdağ
Satış ve Tanıtım Sorumlusu      İzmir
İnsan Kaynakları Sorumlusu     İstanbul(Avr.)
TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul, Kocaeli…
Kalite Kontrol Analisti                Tekirdağ
Üretim Operatörü                      Tekirdağ
Elektrik Teknisyeni                    Tekirdağ
Üretim Planlama Elemanı         Tekirdağ

Başvurmak için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*