Varan Turizm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

varan-turizm-is-ilanlari

Varan Turizm İş Başvuru Formu

Varan Turizm İş Başvurusu yaparak Varan Turizm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Varan Turizm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Varan Turizm’in Vizyonu

Kuruluşumuzdan bugüne faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda çalışanlarımızla birlikte vardığımız her noktayı bir sonraki hedefin başlangıç noktası kabul ettik.

Üstün ve sürdürülebilir kalitenin öncüsü olarak insan kaynağımızı belirlerken önceliklerimiz arasında aidiyet duygusu gelişmiş, katma değer üreten, topluma ve çevreye saygılı, yeniliğe ve gelişmeye açıklık bulunmaktadır.

Varan Şirketler Grubu’nda çalışmak isteyen adayların özgeçmişlerini, [email protected] adresine göndermeleri veya iş başvuru formunu doldurmalarını rica ederiz..

Başvuru formu için tıklayın.

28 yorum

  1. Pamukkale ve anadoluda çalıştım ulusoy da çalıştım sizin güzel ve kaliteli büyük bir firmada kaptan olarak çalışmak istiyorum saygılarımla 0 532 2738910

  2. Ben nihat şen İskenderun da ikamet ediyorum hatay firmalarından çalışıyorum sizinle hatay adana bölgesinde çalışmak isterim 05439301886 tlf ulaşabilirsiniz arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*