Ups İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

ups-logo

Ups İş Başvuru Formu

Ups İş Başvurusu yaparak Ups’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ups iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1907 yılında 19 yaşında bir girişimci olan Jim Casey, Amerika’nın Seattle şehrinde arkadaşından 100 dolar borç alarak American Messenger Company’i (Amerikan Kurye Şirketi) kurdu.

Teslimatları yaya olarak veya bisikletle yapan Casey, 1919 yılında şirketi genişleterek Seattle sınırlarının dışına çıkmış ve şirkete şu anki ismi olan United Parcel Service (Birleşik Paket Hizmeti) adını vermiştir.

Zaman içinde Amerika’daki diğer eyaletlerde ve ardından diğer kıtalarda da hizmet vermeye başlayan UPS, dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmış, özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde küresel bir lider olmuştur.

Avrupa pazarına ilk olarak 1976 yılında giren UPS, o günden bu yana uluslararası gücü ve yüksek kalite standartları ile yerel uzmanlığını her pazarda birleştirerek kapsamlı Avrupa hizmet portföyünü geliştirmiştir.

Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped ile1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS, 2009 yılında Ünsped’i satın almıştır. UPS Türkiye, 3.000’e yakın çalışanı, 210’den fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

6 Comments

 • ismail

  29 yasindayim e sinifi ehliyetim var sizle calismak isterim

 • osman ilker baser

  oto elektırık ustasıyım 25 senedır bu sektorde calıyorum klıma ve elektronık egıtımlerı aldımkavalık ustalık belgelerım var

 • Ahmet

  Yasim 46 uzunyol soforuyum 21 yilik e sinifi ehliyetin ve src 1.3 pikoteknik belgelerim mevcut uzunyol deneyimim var is aramaktayim

 • Yasar Can

  1969 samsun doğumluyum ıst eyüp/alibeyköyde 25 yıldan beri ikamet etmekteyim (E) sınıfı ehliyetim var SRC:1.2.3.4.var uzun yol kısa yol fark etmez şoförlük üzerine yardımcı olursanız menmun olurum .GSM:05308774737

 • recepcanilter

  tır soforuyum sizinle calısmak isterim

 • Umut

  29 yasindayim e sinifi ehliyetim ve psikoteknik belgem varvtecrubeli soforlugumle is ariyorum 0541 973 75 81

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir