Turkuvaz Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

turkuvaz_medya_logo

Turkuvaz Medya İş Başvuru Formu

Turkuvaz Medya İş Başvurusu yaparak Turkuvaz Medya’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Turkuvaz Medya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kuruma yön veren, onu başarıya ya da başarısızlığa götüren en önemli öğe insan gücüdür. İşe alım sürecinde temel amacımız; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile kurumun hedefleri arasındaki ilişkiyi kurabilen, gelişmeye ve geliştirmeye açık, yetkin insan kaynağını bünyeye kazandırmak; kurumumuz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların işe alımını sağlayarak, küresel gelişme süreciyle bütünleşebilen “en iyi insan kaynağına” sahip olmaktır.

Turkuvaz Medya Grubu’nda işe alımlar, sene başında belirlenen insan gücü planlamaları doğrultusunda İşe Alım ve Kaynak Planlama Bölümü tarafından merkezi sistemde yapılır.

Personel alımları yetkinlik bazlı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir; pozisyonun niteliklerine göre adaylara yetenek, bilgi ve yabancı dil sınavları ve / veya kişilik envanterleri uygulanır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı İstanbul TURKUVAZ MEDYA GRUBU
GENEL BAŞVURU Adana, Ankara, Antalya… TURKUVAZ MEDYA GRUBU
Avukat İstanbul TURKUVAZ MEDYA GRUBU
Stajyer Avukat İstanbul TURKUVAZ MEDYA GRUBU
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul TURKUVAZ MEDYA GRUBU
Elektrik Elektronik Mühendisi Ankara TURKUVAZ MEDYA GRUBU

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

6 Comments

 • irfan

  merhaba ben turkuvaz a.ş nin yönetim kurulu başkanı irfan güzel

 • irfan

  ahaber ve atv ve sabah

 • Ümmü gülsüm azak

  merhaba bn karabük Üniversite’si radyo ve televizyon programcılığı mezunuyum. Edıus kullanıyorum aynı zmanda muhabirlik yapabilirim deneyimim var program çekimi film çekimi yaptım montajda iyiyim kendime güveniyorum boş pozisyonuz var mı ? Cevap verirseniz çok memnun olurum.05415108441

 • AYNUR GÜREL

  AHABERİN TAKİPÇİSİYİM HER SABAH HABERİ DİNLEMEK BANA ÇOK İYİ GELİYOR BEN EMEKLİ HEMŞİREYİM HAYRANI OLDUĞUM KİŞİLERİN YANINDA ÇALIŞMAK İSTERİM BANA UYGUN BİR İŞ OLURSA DUALARIMLA GELİRİM HER ZAMAN AHABER

 • İsmail Kocakaplan

  Merhaba ben şiir beste roman kurgu vs.alanına vakıfım biriyim.seslendirme ve gazate köse yazarlıgı yapabılırım.saygılarımla.5373730514

 • Özge Topçu

  Merhaba ben iletişim yüksek lisans mezunuyum,spikerlik-sunuculuk alanında da eğitim aldım,sizinle çalışmayı çok isterim.İlgilenirseniz sevinirim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir