Sütaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

sütaş-logo

Sütaş İş Başvuru Formu

Sütaş İş Başvurusu yaparak Sütaş’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sütaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Biz Sütaş’ta Tutkumuzu Paylaşacak İyi İnsanlar Arıyoruz

Biz Sütaş’ta, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanıyor, sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insan”ları arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve sütten kazandığımızı yine süte yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız en büyük sorumluluğumuz. Her birimiz, yaptığımız işle, toplumun “iyi ve sağlıklı bir yaşam” sürmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağı.

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi insan”lar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

KISACA SÜTAŞ

1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 700 milyon litrenin üzerinde süt işlemekte ve tüketicilerine 75 çeşit ürün sunmaktadır. Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. 5000’den fazla kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, 2013 yılında 1,9 Milyar TL ciro ile İSO 500 Listesi’nde 51. sıradadır.

Sütaş, Ottan Sofraya iş modeli ile ineklerinin yediği ottan sofralara ulaşan ürünlerine kadar, bütün süreci yönetmekte ve denetlemektedir. Ürünlerinin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak Sütaş, üretim tesislerinin yanı sıra; eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapı ile faaliyet göstermektedir. Bölgesel ihracat stratejisi çerçevesinde Sütaş, Ortadoğu başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Kuzey Afrika ve ABD’ye 15.5 milyon dolarlık ihracat yapmaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon                                                  Şehir
GENEL BAŞVURU – ENGELLİ KADROSU İstanbul(Asya)
GENEL BAŞVURU                                      ** Tüm Türkiye
BÜTÇE VE KONTROL UZMANI             Bursa
İÇ HİZMETLER UZMANI –                      Aksaray
ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR SATINALMA YÖNETİCİSİ Bursa
KALİTE KONTROL LABORANTI-          Aksaray
SÜT KONTROL SORUMLUSU                Kayseri, Aksaray
ÜRETİM PLANLAMA UZMANI-KARACABEY Bursa
YÖNETİCİ SEKRETERİ                            İstanbul(Asya)
DİSTRİBÜTÖR SATIŞ YÖNETİCİSİ –    OSMANİYE Adana
GRAFİKER (AMBALAJ TASARIM)        İstanbul(Asya)
MÜHENDİS                                                 Bursa
KATEGORİ FİNANSAL ANALİZ UZMANI İstanbul(Asya)
İÇ HİZMETLER UZMANI                         İstanbul(Asya)
DEPO ELEMANI-                                        Bursa

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

40 Comments

 • eyüp

  istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım bende sizinle çalışmak istiyorum deneyim vardır 3yıl gıda firmasında şöfor olrak çalıştım belgelerim src2src4 belgelerim hepsi mevcuttur 05336652281 bu işe çok ihtiyaçım var şuan

 • mehmet nuri tiz

  laborant ve veteriner sağlık teknikerliği yapıyorum suni tohumlama dahil 9 adet sertifikam var uygun şartlar altında ekip çalışması yapabilirim

 • Mustafa TEMEL

  Merhaba
  İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim buradan bursaya taşınmak istiyorum ve burada iş arıyorum yapabileceğim meslekleri kısaca özet geçim şok ısı şok soğuk yani eşanjör bakım pompa bakim işi depo bilgi işlem veye şoför olarak iş aramaktayım

 • bekir

  izmirde yaşıyorum iş arıyorum tel 05346669250

 • ali

  slm adanada oturuyorum. 29 yasındayım gıda firmasında 4 yıl dağıtım ve servis şoforlüğü yaptım. e sınıf ehliyetim var. src4 ve src2 belgem var. sütas firmanızda dağıtım söforlüğü veya servis söförlüğü yapmak istiyorum…saygılarımla… 0534 633 97 21

 • mehmet gümüş

  elektirikciyim bursda oturuyom 53 yaşındayım sizinle çalışmakla gurur duyarım tlf 05412247566

 • cemile TÜRKAN

  Merhaba
  42 yaşında ticaret lisesi mezunu 2 çocuk annesiyim
  8 yıl muhasebe bürosunda çalıştım. 18 yıldır Arçelik yetkili servisinde ön muhasebe ve müşteri danışmanlığı yapıyorum.İzmirde oturuyorum.Bu ilde açık departmanınız var ise çalışmak isterim.

  iyi günler

 • cengiz gökçebaş

  Yorsanda calisiyorum isimi değiştirmek.istoyirum44 yasindayim memnun kalicaginizdan eminim05315017219

 • hüseyin

  hastavuk calisiyorum şok calisiyorum

 • hüseyin

  hastavuk calisiyorum şok ta calisiyorum 05384794876

 • gonca

  Merhaba i
  zmir’de yaşıyorum 4 aydir iş ariyorum lise mezunuyum istanbul da nakliye firmasında 6 sene çalıştim uygun bir departmanda çalışmak isterim.

 • Erhan Akın

  Mrb lise mevzunu eletrik bölümü 24 yaşındayım Eskişehir’de ikamet ediyorum 0537 963 49 73

 • eylem koc

  Merhaba ben eylem koc faha once migrosta calistim ise ihtiyacim var ararsaniz sevinirim.05332472889

 • özcan

  elazığ’da sütaşa bağlı yiğit-al’da çalıştım ÖZCAN YILDIRIM Nu.05457687173

 • 0544 955 03 14

  iyi günler ben ilker 25 yaşındayım osmaniyeliyim iada ürün hazırlama mörşlük tercübem var sizinle çalışmak istiyorum 0544 955 03 14

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir