Sur Yapı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

sur-yapi-is-ilanlari

Sur Yapı personel alımı yapacak!

Sur Yapı iş başvurusu yaparak sizde Sur Yapı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sur Yapı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sur Yapı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sur Yapı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1992 yılında faaliyete başlayan Sur Yapı, kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. Sur Yapı, proje aşamasından başlayarak, geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir.

Firmanın faaliyet alanları Gayrimenkul geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır. Kuruluşundan bugüne 3 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı, Greenium villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor, Tilia, İdilia, Vitrin gibi konut projelerinin yanında, çok sayıda endüstriyel tesis ile 3 M, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi uluslararası büyük şirketlerin yönetim merkezlerini hem proje geliştirerek hem inşa ederek çok sayıda A plus ofis ve alışveriş merkezi yatırımları gerçekleştirmiştir.

İnsan Kaynakları

Şirket’te çalışan her personelin, organizasyonel yapıdaki konumunun gerekli kıldığı takımların üyesi olma sorumluluğunu kavramasına ve üyesi bulunduğu takımların ruhuna uygun davranmasına ilişkin tutum-davranış alışkanlığının edindirilmesi esastır.

Organizasyonun her düzeyindeki kadrolarında mümkün olan en kalifiye ve yetenekli personeli bulundurmak bağlamında aşağıda belirtilen hususlar dikkate alınır:

  • Gereğinden fazla personel istihdam etmemek ve personelin en yüksek verimle çalışmasını sağlamak;
  • Görevin gereklerine uygun yetkin personelin görevlendirilmesini gerçekleştirmek, tüm personele yetenek ve yeterliklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak;
  • Personelin kişiliğine saygı duymak, özlük işlerine ilişkin haklarının korunmasını sağlamak;
  • Personeli başarıya teşvik etmek, ödüllendirmek, bilgi ve görgüsünü artırmak, Boşalan kadrolara bünye içinden eleman (yetkin personel) yetiştirme çabasını göstermek ve bu yerlere yerleştirmede Şirket içinde yetişen personele öncelik tanımak;
  • Personeli, kendisini ilgilendiren konularda zamanında haberdar etmek, görüş ve fikirlerini ilgili yönetim kademelerine kolaylıkla bildirmelerini sağlayacak haberleşme usullerini geliştirmek;
  • Tüm yöneticileriyle birlikte, personelin çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve iyi beşeri ilişkilerin tesis edilmesini sağlamak.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir