Siemens İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

siemens

Siemens İş Başvuru Formu

Siemens İş Başvurusu yaparak Siemens’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Siemens iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yetenekli ve istekli mezunlar için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz…

Bize katılın

Yetenekli ve istekli mezunlar için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz. Kurumsal İnsan Kaynakları bu kariyeri başlatmak ve size kariyer yolunuz boyunca gereken desteği sağlamak için yanınızda olacaktır. Amacımız, insan kaynakları politikalarımızı, uluslararası standartlar düzeyinde uygulamak ve birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır. Bu çerçeve içinde çalışanlarımızın gereksinim duyduğu eğitim ve becerileri belirlemek üzere en ileri değerlendirme ve performans yönetimi sistemlerinden yararlanılmaktadır.

İşe Alım ve Seçme Süreci

CV’nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek “Genel Başvuru” da yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru ilk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve boş pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir. Bize sunduğunuz bilgiler ve belirttiğiniz özellikler doğrultusunda bir eşleştirme olabileceği belirlendiğinde sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*