Renault İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Renault-Logo

Renault İş Başvuru Formu

Renault İş Başvurusu yaparak Renault’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Renault iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Başvuruları

Oyak – Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlar.

Beyaz Yaka İşe Alım Süreci

Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar görüşmeye davet edilir. İş başvurusu görüşmeleri, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri ile olmak üzere 2 aşamalı mülakat yöntemi şeklinde gerçekleştirilir. Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendirilir.

Her beyaz yakalı çalışan yeni görevine başlamadan önce oryantasyon programına katılır. Bu programın amacı, işçilik stajı ve zorunlu eğitimlerle şirkete uyumu hızlandırmaktır.

Mavi Yaka İşe Alım Süreci

Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınırlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet edilir.

Çalışanlara Sağlanan Faydalar

Özel Sağlık Sigortası : Şirketimiz personeli için Özel Sağlık Sigortası yapılmaktadır.

Maluliyet ve Vefat Tazminatı : Tazminat personelin malulen emekli olması halinde kendisine, vefatı halinde ise, yasal mirasçılarına Şirketimiz tarafından ödenir.

Grup Emeklilik Planı: Dileyen çalışanlarımız, Şirketimizin belli oranda prim katılımı sağladığı Grup Emeklilik Planına dahil olabilirler.

Ulaşım : Çalışanlarımıza servis imkanı sunulmaktadır.

Yemek : Çalışanlarımıza öğle yemeği imkanı sunulmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

4 yorum

  1. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*