Pulver Kimya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

pulver

Pulver Kimya İş Başvuru Formu

Pulver Kimya İş Başvurusu yaparak Pulver Kimya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pulver Kimya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                          Şehir/Ülke                        Firma Adı

İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Pulver Kimya A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul, Kocaeli Pulver Kimya
Tekniker Kocaeli PULVER KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.
Otomotiv Mühendisi İstanbul(Asya), … PULVER KİMYA SANAYİ
Mobilya Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya), … PULVER KİMYA SAN

Pulver Kimya Hakkında

Türkiye Toz Boya pazarındaki varlığımız 1988’den beri sürmektedir. Firmamız 1988’de bünyemizde bulunan, SBS ile SEBS Kopolimerleri üreten Solvent Üretim adı altında faaliyetlerine başlamış, 1991’de Türkiye’de ilk toz boya üreticisi olarak kurulmuş ve Pulver Kimya San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır. Bu tarihten itibaren, Pulver eğitimli, dinamik, genç ve girişimci takımının devamlı gelişme ve yüksek kalitede üretim politikası ile kendi pazarında önemli bir yer sahibi olmuştur. Türkiye’de ve ihracatta büyüyen piyasa payımızın hızlı yükselişi neticesinde, Pulver Kimya, İstanbul’daki yerinde büyüyemeyeceğini hissetmiş ve Ekim 1998’de İstanbul’daki endüstri merkezlerine sadece 50 km uzakta olan Gebze / Kocaeli’ndeki daha büyük ve daha modern tesislerine taşınmıştır.

Siz de Pulver Kimya A.Ş. ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız; aşağıdaki Kariyer.net logo resmine tıklayarak size uygun pozisyonlarımızı inceleyebilir veya genel başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*