Özel Keşan Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

özel-kesan-hastanesi-is-basvurusu

Özel Keşan Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Keşan Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Keşan Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Keşan Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Hastanemiz Saros Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde Mart 2009’da faaliyetine başladı.

Hastanemizde 48 adet yatak kapasitesi, 2 ameliyat salonu, 17 poliklinik, tam teşekküllü ; Fizik Tedavi ünitesi, Genel – Cerrahi Yoğun bakım üniteleri, koroner yoğun bakım ünitesi ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi mevcuttur.

Özel Keşan Hastanesi 20 Mart 2009 Cuma günü; Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaptı. 23 Mart Pazartesi gününden itibaren SGK çatısı altındaki SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığına bağlı hastalarımız, hastanemizin hizmetlerinden yararlanabilirler.

Çağdaş tanı ve tedavi yöntemlerini takip eden hastanemiz, deneyimli doktor kadrosu, güler yüzlü personeli ve profesyonel sağlık ekibiyle hastaların sağlık, güvenlik ve konforunu ön planda tutmaya devam edecektir. Hastanemiz, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına duyarlı, kaliteli sağlık hizmeti sunarken, hastalarımızın, tedavinin her aşamasında hastalıkları hakkında bilgilenmeleri ve tedavinin bir parçası olmaları sağlanmaktadır.

Özel Keşan Hastanesi olarak

Ekip ruhumuza uyacak, vizyon ve misyonumuzu olmazsa olmaz kabul edecek takım arkadaşları arıyoruz.

ALIM YAPILACAK AÇIK POZİSYONLAR

  • ATT
  • Hemşire
  • Radyoloji Teknisyeni
  • Radyoloji Teknisyeni (MR Bilen)

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*