Özel Etimed Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

özel-etimed-hastanesi-is-basvurusu

Özel Etimed Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Etimed Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Etimed Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Etimed Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Özel Etimed Hastanesi İnsan Kaynakları Politikası

  • Hastanemizin, misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli personel alımını gerçekleştirerek, çalışanların uzun süreli kurumumuzda görev almasını, etkin, verimli olabilmesini ve uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Özel Etimed Hastanesi İşe Alma Politikası

  • İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak hastane değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.
  • Hastanedeki tüm üyelerden, kurum kültürüne bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, dayanıklı, hizmet kalitesini gözeten, katılımcı ve yenilikçi bireyler olmaları beklenilmektedir.
  • İş Başvuruları İnternet siteleriyle birlikte insan kaynaklarına bizzat yapılan başvurular ve kurum çalışanlarının önerileri gibi kaynaklar yoluyla kabul edilir. Bu kapsamda gelen tüm iş başvuruları veritabanı havuzunda toplanır ve açık pozisyona uyan adaylar araştırılır.
  • İşe alım sürecimizde mülakat, ölçme & değerlendirme metodları ve referans kontrol yöntemleri kullanılmaktadır.
  • Yapılan görüşmeler neticesinde pozisyona en uygun bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip, Hastanemizin değerlerine ve kurum kültürüne en uygun adayın işe alımı gerçekleştirilir ve işe yerleştirme süreci yürütülerek kadro ihtiyacı tamamlanır.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*