Özel Duygu Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

duygu-hastanesi-is-basvurusu

Özel Duygu Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Duygu Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Duygu Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Duygu Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ÖZEL DUYGU HASTANESİ olarak;

insan Kaynakları Politikamız, Hastanemizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; İnsan Kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek, çalışanların kişisel, mesleki ve sosyal alanlardaki bilgi , beceri ve tecrübelerini geliştirerek kurum hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olmak amacıyla eğitim programları düzenleyerek personelimizin güçlü ve gelişmesi gereken alanlarını ortaya çıkarmaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikamızın etkin şekilde uygulanabilmesi için; tüm yöneticilerimizin birer “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olması gerektiğini temel felsefe olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaçla; sürekli eğitim ve toplantılar düzenleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili önemli bilgi ve yetkinlikleri departman yöneticileri ile paylaşılmaktayız.

İstanbul`un öncü sağlık kuruluşlarından biri olarak, Bireysel Başarıyı değil; Kurumsal Başarıyı hedeflemekteyiz. Hedeflerimize de ancak; bilgili, deneyimli, mesleğini seven, hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerleme ve Kariyer Planlama çalışmalarımız ile çalışanlarımızın iş gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlamak üzere; personelimize sadece bir çalışan değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen hastane ve işveren olma yolunda ilerlemekteyiz.

>> İnsan Kaynakları Başvuru Formu

>> Stajyerlik Başvuru Formu

2 yorum

  1. özel şirkete taşaron işcısiyim calışyordum belediyelerden ihale almadı şirketim şuanda işzim şöförum. e.sınıf src. 1.2 var tel.05393364331.saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*