Özel Çerkezköy Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

cerkezkoy-hastanesi-is-basvurusu

Özel Çerkezköy Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Çerkezköy Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Çerkezköy Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Çerkezköy Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özel Çerkezköy Hastanesi Tekirdağ ilinde sağlık alanında hizmet vermekte olan bir hastane konumundadır. Hastane kurulmuş olduğu günden bu yana Çerkezköy-Tekirdağ ilinde hizmet vermektedir.

Hastane sağlık alanında ülkemizde ve dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve son teknolojiyi kendi bünyesine katmayı hedeflemektedir. Hastane bünyesinde doktor, sağlık memuru, ebe, hemşire, kat görevlisi, temizlik ve güvenlik personeli, yemek hane personeli olarak çalışan çok sayıda bay ve bayan personel alımı yapılmaktadır.

Hastane yönetimi tüm çalışanlarına çok değer vermektedir. Hastane çalışanlarının mesleki ve bireysel gelişimini desteklemektedir. Eğitim olanakları ile çalışanlarının kariyer gelişimine destek olmaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

7 yorum

    • Hastanenizde Hasta kabul biriminde çalişmak istiyorum Hasta kabul Hasta danişmanı Tıbbi dökümantasyon Hastane yönetim sertifikalarim var.Hastaneniz için uygun aday olabileceğimi düşünüyorum

  1. ben diş teknisyeni diş kliniğiniz de calışmak işterim ölçü alır dolgu diş taşı temizliği yaparım yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacim var calışmaya şimdiden tşkr ler….

  2. Meraba ben dilek Giresun Üniversitesi halkla ilişkiler ve tanitim mezunuyum hastaneizde danişmanlik ve insan kaynakları bolumunde posizyon olarak görev yapmak istiyorum geri dönüş yaparsaniz bana memnun olurum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*