Özel Akhisar Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

ozel_akhisar_hastanesi-is-basvurusu

Özel Akhisar Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Akhisar Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Akhisar Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Akhisar Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

2011 yılı Haziran ayında hizmete açılan Özel Akhisar Hastanesi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip bulunuyor. Özel Akhisar Hastanesi olarak uzman tıbbi kadrosunun yanı sıra, birçok hastanede bulunmayan ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazları ile sadece Akhisar’a değil, çevre ilçelere ve Manisa’ya da hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıp teknolojisinin en üst seviyesindeki cihazlara sahip olan ve tüm branşlarda hizmet sunmayı planlayan Özel Akhisar Hastanesi, böylelikle Manisa’nın en fazla branşa sahip özel hastanelerinden biri olacak. Ayrıca, Özel Akhisar Hastanesi üç farklı yoğun bakım ünitesi ile sağlık sektörünün en büyük sıkıntılarından biri olan yoğun bakım eksikliğinin, Akhisar ve İç Ege Bölgesi’nde giderilmesine katkıda bulunacaktır.

Özel Akhisar Hastanesi’nin İstanbul-İzmir Karayolu üzerinde konumlandırılması da bölgedeki acil sağlık ihtiyacına çözüm olacaktır.

Özel Akhisar Hastanesi’nde tüm zemin ve duvarların anti bakteriyel, anti statik ve anti alerjik olarak tasarlanmasıi tüm hastane genelinde yüzde yüz şartlandırılmış taze havayla beslenen VRF Sistemi ise hastaların enfeksiyona karşı güvenliğini sağlayan bir diğer unsur olarak göze çarpıyor.

Başvurmak için tıklayın.

5 yorum

  1. Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunuyum.Lise öğrenimini Akhisar Ticaret Meslek Lisesinde tamamladım.PTT de iki yıl stajyer olarak çalıştım.Ayrıca Tütün TARIM Satış kooperatifinde(kapandı)muhasebeci olarak çalıtım.Bilgisayar kullanabiliyorum sertifikam var.Hastanenizde muhasebe ya da büro işlerinde ve ya ihtiyaç olan servislerde çalışmak istiyorum.Akhisarda ikamet ediyorum.Evliyim 38 yaşındayım düzenli ve disiplinli çalışmayı severim. Telefon NO:05423808963

  2. Hastanenize özür kadrosunda çalışacak eleman alınacakmış işkur merkezden telefonuma mah geldi görüşmeye gittim hastanenizden yetkili kişi ismimi yazdı hastanenizde çalışmak istiyorum özür oranım %40 tiroid etox ilaç kullanıyorum telefon numaram 05065721930 işe ihtiyacım var çok

  3. Akhisar’da ikamet etmekteyim. AÖF Yerel Yönetimler ikinci sınıf öğrencisiyim. Hasta Kabul, ingilizce,bilgisayar, cenaze yıkama,çocuk gelişim ve dikiş nakış sertifikalarına sahibim. Evliyim. Hastanenizde tüm ozverimle çalışmak istiyorum. 05372762571

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*