Otokoç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

otokoc_logo

Otokoç İş Başvuru Formu

Otokoç İş Başvurusu yaparak Otokoç’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Otokoç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK Politikamız

Otokoç olarak insan kaynakları politikamız, çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, gelişimlerini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek üzere, süreçlerde şeffaflık, çalışanlara adil yaklaşım, insan odaklı yönetim, tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Performans Yönetimi

Otokoç çalışanlarının tümü, Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir. Çok önem verdiğimiz ve tüm süreçlerimizin temelini oluşturan sistem sayesinde, işini kendi işi gibi benimseyen tüm çalışanlarımız; maddi ve manevi olarak tatmin olurken, müşterilerimize de en iyi hizmeti sunuyorlar. Otokoç’ta herşey çok şeffaf ve şirketimiz kazandıkça çalışanlarımızın da kazandığı bir altyapı oluşturduk. Çalışanlarımızın işlerinde yaşadıkları tatmin, müşterilerimize her birimimiz ve kadememizde sunduğumuz kaliteli, verimli ve güler yüzlü hizmetimizin de kaynağını oluşturuyor.

İş ve Staj Olanakları

Açık iş pozisyonlarımız için şirketimize, mektup, faks, elektronik posta ve internet aracılığıyla da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak Kariyer.Net aracılığıyla aşağıdaki linkten yapılan başvurular daha hızlı değerlendirilme imkanı bulmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Otokoç Otomotiv’in temelini oluşturan ve Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç A.Ş.’nin temelleri “Ford Motor Company” acentalığının alınmasıyla Ankara’da atılmıştır. 2001 yılında, daha önce ayrı tüzel kişilikler altında otomotiv perakendeciliği alanında faaliyetini sürdüren Koç Holding’e ait Ford şirketleri Otokoç, Fiat şirketleri de Birmot çatısı altında birleştirilmiştir. 2005 yılında Otokoç ve Birmot’un yönetim birleşmesi, sonrasında Avis’in dahil olması, 2007 yılının Haziran ayında Budget Türkiye lisans anlaşmasının imzalanması ve aynı yılın Kasım ayında tüm yapının Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. adı altında tek tüzel kişilikte birleştirilmesi ile bugünkü yapı oluşmuştur.

12 yorum

  1. ben barış kaplan ankara 1983 dogumluyum sizinle calışmak ıstıyorum benım e/d ehlıyetım var src2 src4 pıskoteknık ve dıjıtal ehlıyetım var suanda harfıyet kamyon şöförlugu yapıyrum 544 662 23 95

  2. otomotiv sektöründe kendimi bildim bileli calışıyorum hani derler ya çekirdekten yetişme diye işte tam beni tarif ediyorlar.ben 41 yasındayım sürücü belgem var ustalık ve usta eğiticilik belgelerim var oto kaporta ustasıyım montaj kaynak fabrikada her işi yaparım SAYGILARIMI sunar sizinle çalışmak isterim. tel.05366344512.

  3. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*