Otokoç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

otokoc_logo

Otokoç İş Başvuru Formu

Otokoç İş Başvurusu yaparak Otokoç’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Otokoç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK Politikamız

Otokoç olarak insan kaynakları politikamız, çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, gelişimlerini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek üzere, süreçlerde şeffaflık, çalışanlara adil yaklaşım, insan odaklı yönetim, tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Performans Yönetimi

Otokoç çalışanlarının tümü, Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir. Çok önem verdiğimiz ve tüm süreçlerimizin temelini oluşturan sistem sayesinde, işini kendi işi gibi benimseyen tüm çalışanlarımız; maddi ve manevi olarak tatmin olurken, müşterilerimize de en iyi hizmeti sunuyorlar. Otokoç’ta herşey çok şeffaf ve şirketimiz kazandıkça çalışanlarımızın da kazandığı bir altyapı oluşturduk. Çalışanlarımızın işlerinde yaşadıkları tatmin, müşterilerimize her birimimiz ve kadememizde sunduğumuz kaliteli, verimli ve güler yüzlü hizmetimizin de kaynağını oluşturuyor.

İş ve Staj Olanakları

Açık iş pozisyonlarımız için şirketimize, mektup, faks, elektronik posta ve internet aracılığıyla da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak Kariyer.Net aracılığıyla aşağıdaki linkten yapılan başvurular daha hızlı değerlendirilme imkanı bulmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Otokoç Otomotiv’in temelini oluşturan ve Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç A.Ş.’nin temelleri “Ford Motor Company” acentalığının alınmasıyla Ankara’da atılmıştır. 2001 yılında, daha önce ayrı tüzel kişilikler altında otomotiv perakendeciliği alanında faaliyetini sürdüren Koç Holding’e ait Ford şirketleri Otokoç, Fiat şirketleri de Birmot çatısı altında birleştirilmiştir. 2005 yılında Otokoç ve Birmot’un yönetim birleşmesi, sonrasında Avis’in dahil olması, 2007 yılının Haziran ayında Budget Türkiye lisans anlaşmasının imzalanması ve aynı yılın Kasım ayında tüm yapının Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. adı altında tek tüzel kişilikte birleştirilmesi ile bugünkü yapı oluşmuştur.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

12 Comments

 • seha yasin öztürk

  Eleman ilanlarınızı görmüştüm cv mi nasıl göndere bilirim ve nasıl irtibata geçe biliriz

 • suat

  eleman ilanlarınızı gördüm cv mi nasıl göndere bılırım

 • Güven TANGAL

  Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

 • barış kaplan

  ben barış kaplan ankara 1983 dogumluyum sizinle calışmak ıstıyorum benım e/d ehlıyetım var src2 src4 pıskoteknık ve dıjıtal ehlıyetım var suanda harfıyet kamyon şöförlugu yapıyrum 544 662 23 95

 • emrah

  Otomotor ustasiyim ustslok belgrm var. 05432885728

 • fakrullah

  Izmir gazi emirden fakrullah boya koruma usdasiyim tercih ederseniz 5344989310

 • mehmet demir

  otomotiv sektöründe kendimi bildim bileli calışıyorum hani derler ya çekirdekten yetişme diye işte tam beni tarif ediyorlar.ben 41 yasındayım sürücü belgem var ustalık ve usta eğiticilik belgelerim var oto kaporta ustasıyım montaj kaynak fabrikada her işi yaparım SAYGILARIMI sunar sizinle çalışmak isterim. tel.05366344512.

 • salih tonbil

  istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
  tel:0533 666 15 30

 • MUHİTTİNGÜÇLÜ

  KONYADAKİ FORDTRUKSTA BAŞTEKNİSYENOARAKÇALIŞMAK İSTERİM

 • turgay

  merhaba 9 yıl ford tecrubesı almış baş teknisyen belgesi almış kaportacıyım sizinle çalışmak isterim adım turgay 05356287325 yasim 33

 • Metin Taş

  23.02.1978 doğumluyum EML motor bölümü mezunuyum %40 engelli raporluyum

 • Erhan Akın

  Mrb lise eletrik bölümü mevzunuyum 24 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum tlfn 0537 963 49 73

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir