Otokar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

otokar_logo

Otokar İş Başvuru Formu

Otokar İş Başvurusu yaparak Otokar’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Otokar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme

Otokar kültürüne ve yetkinliklerine uygun, dünya çapında başarılara imza atan şirketimizi aynı başarıyla geleceğe taşıyacak adayları aramıza katmak amacı ile mevcut veri bankamızı, iş arama sitelerini ve sosyal medya araçlarını kullanıyoruz. Pozisyon gereksinimleri doğrultusunda uygun görülen adayları değerlendirme sürecine dahil ediyoruz. Adaylarımıza kişilik envanteri, İngilizce sınavı, yetkinlik bazlı mülakat ve pozisyon ihtiyaçları doğrultusunda teknik sunum egzersizi uygulayarak; ön plana çıkan adaylarımıza yaptığımız iş teklifi ile işe alım değerlendirme sürecimizi sonlandırıyoruz.

Aramıza katılan çalışma arkadaşımızın işine ve şirket kültürüne en hızlı şekilde adapte olmasını sağlamak amacı ile, aynı takımda bulunan bir çalışanımızı kendisine oryantasyon koçu olarak atıyoruz. Oryantasyon Koçu ayrıca, çalışan için hazırlanan Oryantasyon Görüşmeleri Programı kapsamında çalışanın diğer çalışanlarla ilk bağlantıyı kurmasına yardımcı oluyor. Oryantasyon Görüşmeleri Programı sayesinde, çalışan şirkette yoğunlukla iş ilişkisinde buluncağı kişilerle işe başladığı ilk günden itibaren tanışma ve ilişki geliştirme fırsatı bulmuş oluyor.​

Buradan iş başvursu yapabilirsiniz

 

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

5 Comments

 • TARIK TANER AKGÖKÇE

  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Mezunuyum. Askerliğimi tamamlamış bulunmaktayım. 8 aydır İstanbulda özel bir şirkette Teknık Destek Muhendısı olarak çalışmaktayım. Aslen Sakaryalı olmam la bırlıkte aılem Erenler ilçesinde yaşamaktadır.Ben ise şuan için işim gereği İstanbuldayım. Sakaryada kendi şehrimde yer almak sizinle birlikte çalışmak isterim. Mesajımı dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

 • Sinem Bekmez

  1990 Doğumlu Kocaeli iktisat mezunuyum ayrıca Sakarya merkezde ikamet etmekteyim , mezun olduğum bölümle ilgili bir departmanda görev almayı istiyorum bu isteğimin yerine gelmesi dileklerimle .

 • osman demiral

  1986 dogumluyum mondaj bölümünde çalışmak isterim ilgileriniz için teşeküreder saygılar sunarum

 • zekai yavaş

  1977 sakarya doğumluyum 25 senedir kaynakcı olarak piyasada çalısmaktayım kaynak işinde çalısmak isterim

 • efkan

  selam ben efkan akar 2 senelik forkift çiyim evliyim forkiftçi olarak çalışmak isterim bu numaram 536 034 71 08

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir