Modanisa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

modanisa-is-basvuru-formu

Modanisa İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Modanisa iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Modanisa şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Modanisa insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Modanisa firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Modanisa.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Türkiye`nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir.
Muhafazakar giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce kadına Modanisa aracılığı ile ulaşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından ayda 2 milyondan fazla kadın, günlük giyim, gece kıyafetleri, şal, eşarp ve aksesuar ihtiyaçları için Modanisa.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lojistik Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) MODANİSA
PHP Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) MODANİSA
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul(Asya) MODANİSA
Üretim Sorumlusu İstanbul(Asya) MODANİSA

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*