Mng Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

mng-holding

Mng Holding İş Başvuru Formu

Mng Holding İş Başvurusu yaparak Mng Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mng Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MNG Şirketler Topluluğu” faaliyetlerine Günal İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. şirketleriyle başlamıştır. Her iki firma da dünya standartlarında inşaat hizmetleri sağlayan firmalar olup bina ve altyapı taahhüt işleri konularında uzmanlaşmışlardır.

MNG Topluluğu Şirketleri, otel yatırımları ve yönetimi, enerji üretimi ve pazarlaması, yurt içi ve yurt dışı hava taşımacılığı, yurt içi kargo taşımacılığı, uçak bakım ve onarım hizmetleri, finans ve medya da dahil olmak üzere faaliyetlerini geniş bir yelpazede genişletmiş ve çeşitlendirmiştir.

MNG Şirketler Topluluğu’nun toplam özkaynakları 1.02 milyar ABD Doları’na ulaşmıştır. Yüklenici firmaları tarafından tamamlanan işlerin toplam değeri 5.60 milyar ABD Doları’nı aşmış ve 2013 yılı itibarı ile devam etmekte olan işlerin değeri ise 4.60 milyar ABD Doları’na ulaşmıştır.

İşe Alım Sürecimiz

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. , en önemli varlığı olan insan kaynağını etkili şekilde planlamak, kurum değer, kültür ve stratejilerine en uygun kişileri belirleyerek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları uygun pozisyonlara yerleştirmeyi amaçlamaktadır.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de görev alacak personelin seçimi insan kaynakları departmanı ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir.

İnsan Kaynakları birimine gelen tüm talepler değerlendirilerek pozisyonda görev alacak personelde olması gereken yetkinlikler tespit edilir, bu kriterlere göre yetkinlik ve teknik bazda mülakatlar gerçekleştirilir.

Mülakat ve test aşamalarında başarılı olan adaylar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Yetkinlikler

Yeni mezun ya da deneyimli adaylarımızın işe uygunluğunun değerlendirilmesinde aşağıdaki yetkinlikler aranmaktadır;

– İletişim becerisi
– İçsel motivasyon
– Müşteri odaklılık
– Takım çalışmasına yatkınlık
– Yenilikçilik
– Problem çözme ve karar verebilme,
– Etkin iletişim,
– Planlama ve Organizasyon,
– Ticari sağduyu,
– Mesleki teknik bilgi.

– Tüm pozisyonlarda İnsan Kaynakları birimlerimiz, ilgili birim yöneticileri ile beraber yürüttükleri mülakatları en az 3 etapta ve en geç 10 gün içinde tamamlar.
Bu etaplar;

1. Adayın ön mülakata alınması,
2. İşin tanımına, iş süreçlerine ve şirket beklentilerine yönelik görüşme ve kişilik envanteri
3. İş teklifinin yapıldığı son aşama.

– Amacımız MNG Kargo ailesine katılan her bireyin günün insan gücü ihtiyacını karşılarken yarının ihtiyaç hissettirdiği pozisyonlarda görevlendirmeye uygun kariyer yapabilecek niteliklere sahip olmasıdır. Böylece MNGKargo eğitim vs. maliyetlerini düşünürken çalışanların da mutluluğu ve sadakatinin artması sağlanmaktadır. Bu da iş görüşmelerinde adaylarımızı daha geniş bir perspektif ile değerlendirmeyi doğurmaktadır.

– Başvuru yapan adaylarımız, İnsan Kaynakları Yetkilisi ve aranan pozisyonun servis yöneticisiyle ortak görüşme yaparlar. Tüm adaylar ile ilgili notlar başvurularıyla birlikte dosyalanır ve tüm Türkiye genelinde oluşturulan ortak CV Bankası’na dijital ortamda kayıt edilir. Aranan pozisyona uygun bulunmayanlar sonraki pozisyon açıklarında tekrar değerlendirilir.

Açık Pozisyonlar

İLAN TARİHİ  POZİSYON ADI                                                        ŞEHİR
24.06.2014 ŞUBE YÖNETİCİSİ / İSTANBUL İstanbul(Avr.)
23.06.2014 MAĞAZA YÖNETİCİSİ / İSTANBUL İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
23.06.2014 DEPO ELEMANI / İSTANBUL İstanbul(Asya)
19.06.2014 KURYE / İSTANBUL İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
19.06.2014 ORTA DÜZEY YÖNETİCİ/İSTANBUL İstanbul(Avr.)
18.06.2014 BÖLGE SAHA SATIŞ VE PAZARLAMA YÖNETMENİ / İSTANBUL İstanbul(Avr.)
13.06.2014 INFEED – OUTFEED UZMANI / BURSA Bursa
07.06.2014 MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI (ANDROID) İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
05.06.2014 SÜRÜCÜ/ İSTANBUL İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
23.05.2014 INFEED – OUTFEED UZMANI / ANKARA Ankara
22.05.2014 ENGELLİ PERSONEL / İSTANBUL İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
21.05.2014 YÖNETİCİ SEKRETERİ/ DİYARBAKIR Diyarbakır

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

8 yorum

 1. İyi gunler (E ) (D) sinifi ehliyetli soforum 30 yildir bu meslekteyim kah yurt ici kah yurt disinda soforluk yaptim ve 10 senedir sehirler arasi otobus kaptanligi yapmaktayim maas odemeleriniz de bir sikinti yoksa sizlerle calismak isterim. Saygilar diliyorum cep no 0531 372 93 65

 2. slm ben 1991 doğumluyum 13 yıllık elektrik tesisat işinde çalışıyorum ve mesleki eğitim merkezinde belgem bulunmaktadır yurt dışında çalışmak isterim ekibimde bulunmaktadır 0536 969 55 71

  • slm ben hataydan arıyorum 12 yıllık elektrik tesisat işnde uğraşıyorum iş tecrübem ve meslek okulundan belgem bulunur kendi ekibimde bulunmaktadır 0534 404 94 76

 3. Merhaba elektrik kumanda panoları arıza
  dizayn kulevinç vibratör şişeleri konvektör
  makinaları jeneratörler beton santralleri
  gerilim mekanik arıza onarımlarında tecrübe
  deneyimliyim erbilde emc ayyapı firmalarında
  çalıştım sizlerle yurtdışı şantiyelerinizde
  çalışmakla memnun olur değerlendirirseniz
  memnunolurum saygılar 05355938001

 4. adım yasin kocaelide oturuyorum. gaz altı ve elektırot kaynakçısıyım yurtdışı işi arıyorum en son çimtaş aş de çalıştım . köprü projesinde 05317484613 saygılarla

 5. Beton pompa oparatörü ” Murat canruh . kulandığım . mobil . Beton pompası markaları “SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN . ZOOMLION .” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton pompasını kulaniyorum . Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası kulanma …belgesi.. var. G. sınıfı .. ayrıca ..” forklif ” hiyap . kullanırım . Ağır.. vasta … şöförüyüm . . .. . Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta . 2 . yıl ” ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım ” Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım ” . .. Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım . beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.”arza konusunda ” servislerde kurs aldım ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . tel .0537 854 85 20 – – 0539 553 90 13 .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*