Medikal Park İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

medical-park-logo

Medical Park İş Başvuru Formu

Medical Park İş Başvurusu yaparak Medical Park’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Medical Park iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medical Park’ta  çalışmak ister misiniz? Medical Park iş başvurusu ve Medical Park personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Medical Park insan kaynaklarını araştırdık. Medical Park iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eğitiminizi tamamladınız ve sağlık sektöründe yer almak, bu sektörde iyi bir kurumda iş imkânı bulmak istiyorsunuz.  Sizlere sağlık sektöründe öncü kurumlardan biri olan Medical Park’tan bahsetmek isteriz.

1995 yılında kurulmuş olan Medical Park, 18 hizmet merkezi ve yaklaşık 9000’e yakın çalışanı ile yıllardır sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sağlık sektöründe kaliteli hizmet sunma konusunda başarılı bir kuruluş olan Medical Park, çalışan kadrosu ile de kaliteye ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Medical Park sağlık sektöründe kariyer yapmak isteyenler için iyi bir adres.  Hem maddi hem manevi imkânları, hem de çalışanlarına sağladığı eğitim olanakları ileMedical’a Park İş başvurusunda bulunmak sizler için iyi birer tercih sebebi olabilir.

Medical Park Hastaneleri

Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Fatih, İstanbul Göztepe, İstanbul Sultangazi, İzmir, Ordu, Samsun, Samsun Tıp Merkezi, Tarsus, Tokat, Trabzon, Uşak.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 yorum

 1. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…

 2. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…(izmir -kemalpaşa)

 3. Merhabalar kocaeli de hizmete girecek olan VM Medikal Park Kocaeli hastanesinde çalışmak istiyorum çalışmak istediğim alan hasta bakıcı ( portör ) çalıştığım alanda tecrübem vardır ve diş hekimi nin yanında asistanlık yaptım cihan hastanesinde çalıştım
  sertefikalarım
  hastave yaşlı bakımı
  hasta kabul kurus
  bilgisayar kursu sertefikalarım vardır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*