Kolin İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

2018 yılı için Kolin İnşaat personel alımı yapacak. Türkiye genelinde Kolin İnşaat iş ilanlarını sizler için araştırıp listeledik. Kolin İnşaat iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru şartları ve diğer bilgiler yazımızda.

Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

40 yıllık köklü bir geçmiş. Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış dev projelerle ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol.Türkiye’yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza.

Yerkürenin farklı coğrafyalarında yaptığı işlerle adından söz ettiren, dünya devi bir şirket. Kolin Şirketler Grubu’nun “Amiral Gemisi” olan ve grubun bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Kolin İnşaat’ın temelleri, Koloğlu Ailesi’nin mühendis fertleri tarafından 1977 yılında Elazığ’da atıldı.

40 yıldır bu sağlam temellerin üzerinde yükselen Kolin, altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı sektöre yayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ve bu sayede ülkemizin gelişiminde etkin bir rol oynuyor; sosyal ve ekonomik kalkınmamıza, refahımıza önemli katkılarda bulunuyor.

 

Kolin İnşaat Personel İlanları

Kolin İnşaat’ta çalışabilmek için firmanın yayınladığı ilanları takip edip ilgilendiğiniz pozisyona başvuru yapmalısınız. Aşağıda firmanın aktif ilanlarını görebilirsiniz.

30Bunun dışında firmanın web sitesinde insan kaynakları bölümünden de başvuru ve diğer ayrıntılara ulaşmak mümkün.Ayrıca diğer iş bulma sitelerinde de firmanın ilanları olabilir. Onlara da bakmayı unutmayın.

Açık Pozisyonlar

 • Proje Dizayn Mühendisi
 • Elektrik P0roje Dizayn Mühendisi
 • Planlama Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • Mimar

Kolin İnşaat İş Başvurusu Yapmak

İş başvurunuzu firmaya cv(özgeçmiş) vererek yapabileceğiniz gibi online yapmakta mümkün. Online iş başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Kolin İnşaat iş başvurusu yapabilmek için firmanın web sitesine gidin.
 2. Firmanın web sitesinden “İnsan Kaynakları” bölümüne gidip başvuru için gerekli bilgilere bakın.
 3. Açılan sayfada “İş Başvuru Formu” veya “Başvur” gibi butonlar göreceksiniz. Bu buton aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kolin İnşaat İnsan Kaynakları

Kolin’li olmak dünya standartlarında başarılara imza atmak, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek demektir. Kolin Şirketler Grubu; “İnsan Kaynağını, en önemli varlıkları arasında kabul etmekte, çalışanlarını sürekli desteklemekte, onlara her türlü olanağı sağlamakta ve başarıyı ödüllendirmektedir. Grup, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, faaliyetlerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

4 yorum

 1. Beton pompa oparatörü ” Murat canruh . kulandığım . mobil . Beton pompası markaları “SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN . ZOOMLION .” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton pompasını kulaniyorum . Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası kulanma …belgesi.. var. G. sınıfı .. ayrıca ..” forklif ” hiyap . kullanırım . Ağır.. vasta … şöförüyüm . . .. . Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta . 2 . yıl ” ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım ” Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım ” . .. Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım . beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.”arza konusunda ” servislerde kurs aldım ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . tel .0537 854 85 20 – – 0539 553 90 13 .

 2. Sayın yetkili, yayınlamış olduğunuz yurt dışı iş ilanlarınıza Ekip olarak katılmak istiyoruz.
  5 kişiden oluşan ekibimiz vasıflı olmakla birlikte sırasıyla, elektrik kaynağı, argon, gaz altı ve oksijen kaynağı ustalıklarimizin yanında, bir Formen aynı zamanda büyük is makinası ve kaya kamyonu kullanma belgesi var, ayrıca arıza takip, bakım ve onarımı gibi birçok işi yapmakta.. bir Torna operatörü ve aynı zamanda yukarıdaki kaynak çeşitlerinin hepsinde ustalığı var ayrıca ekibimiz mekanik olan imalat, montaj artı arıza çözümlerinde oldukça başarılı
  Genel vasıflarımız böyle olmakla birlikte yaş aralıklarımız 35-45 aralığındadır…
  istendiği zaman kişi sayımızı artırılabiliriz..
  yapmış olduğumuz basvurumuzun değerlendirilmesini talep ediyor saygılarımızla arz ederiz..

  Servet ÇINAR
  0546 426 40 50

 3. Kalıp işcisiyim ekip kura bilir aynı zamanda yurt dışı cıkmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şuan yurt dışında yım ulaşimlar e. Posta vatsap üzerinden gercekleştire biliyorum ilginiz icin tşk 05426698961 Muharrem

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*