Kıran Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

kıran-holding

Kıran Holding İş Başvuru Formu

Kıran Holding İş Başvurusu yaparak Kıran Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kıran Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KIRAN’ın öyküsü 1959 yılında bir Bakım-Onarım Atölyesinde başladı. 
Uzun yıllar sonar, satılığa çıkartılan eski bir yük gemisi, şirketin denizciliğe başlamasında öncü rol üstlendi. “KAR” isimli, 1.500 Dtw kapasiteli firgofrik gemi, KIRAN Denizcilik Filosu’nun tarihindeki yerini aldı. 

Onarılarak 2.200 Dwt kapasiteye çıkartılan gemi “ M/V Tahir Kıran” adıyla tescil edildi. Bu gemi, ticari denizcilik ve gemi işletmeciliği konularında yepyeni bir şirketin kurulmasında ilk adım oldu. Tüm acemilikler bu gemide ustalığa dönüştü, umutlar yeşerdi, büyüdü. Bu gemi bir kuruluşun gerçek bir denizcilik şirketi haline dönüşmesine neden oldu. 

Şimdi, denizcilik hizmetlerinde 50. Yıla girerken, arkamız dönüp baktığımızda, o küçücük gemiyle başlayan tutkunun hiç azalmadan, hatta daha da artarak sürdüğünü görüyoruz. Biz, 49 yıldır, denizcilik aşkımızı, mesleki prensplerimizi, dürüstlük ilkelerimizi hiç bozmadan, azim ve kararlılıkla işimizi yaptık. Dünya denizlerinde Bayrağımızı şerefle dalgalandırdık. Türk denizcilik sektörünün gelişmesi, büyümesi için elimizden geleni seve seve yaptık. 

İşimizi bundan sonar da nesiller boyunca aynı istek ve inançla yapmayı sürdüreceğiz.

MİSYON

KIRAN Holding, sahip olduğu gemileri kendi kaynakları ile işleterek, ya da işletmecilere kiralayarak Dünya’da deniz taşımacılığı konusunda sürekliliği, güvenilirliği ve hızı ile tanınmış, saygın taşımacılık firmalarından biri olmayı gelişerek sürdürecektir. 

VİZYON

Deniz taşımacılığı, Dünya ticaretinin en önemli emtia hareket ortamıdır. Rekabet edilemez ucuzluğuna; süreklilik, kolaylık, güvenilirlik ve hız da eklendiği sürece, diğer taşımacılık yöntemlerine her zaman tercih edilecektir. Kara, deniz, hava gibi taşımacılığın her türünün gittikçe daha çok ihtiyaç duyulacak bir system olacağıöngörüsü ile KIRAN Holding bu konuda ulusal ve uluslararası alanda öncü bir firma olması gerekmektedir.

Kara personeli başvuru formu için tıklayın.

Gemi personeli başvuru formu için tıklayın.

4 yorum

  1. ben 10 senelik yağcıyım.sizin methinizi duydum. sizlen çalışmak istiyorum.ben 17/07/1962 doğumluyum.birçok firmada çalışrım.benimle çalışmak isterseniz sizi mahçup etmem. ev tel-02865660723 cep tel-05426161788

  2. ben 23 yılık usta gemiciyim birçok firmada çalıştım sizlerlede çalışmak istiyorum tümevraklarım hazır amarikan vizamda 2017 ye kadar var saygılarımla tel.05353735034

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*