Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

image description

T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihindin itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

1. Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyalarını ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

2. Yardımcı Doçentlik kadrolarına başvuracak adayların anabilim dallarını ve yabancı dillerini belirten başvuru formuna, özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yabancı dil belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 5 takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülteye/yüksekokula başvurmaları gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacaktır. Yabancı dil sınav tarihi başvuru yapılan birim tarafından ilan edilecektir.

Not 1: Başvuru formu matbu olup, http://www.kilis.edu.tr adresi duyurular kısmından temin edilebilir.

Fakülte Bölümü Unvanı Derece Adet Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Doçent 1 1 Makro İktisat Alanında Doçentlik Belgesine Sahip Olmak.
Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Yrd. Doç. 3 1 Eski Çağ Tarihi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Yrd. Doç. 4 1 İslam Felsefesi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Yrd. Doç. 4 1 Beden Eğitimi ve Spor Öğretim Elemanlarının İş Doyumu Alanında Çalışmalan Bulunmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*