Keskinoğlu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

keskinoglu

Keskinoğlu İş Başvuru Formu

Keskinoğlu İş Başvurusu yaparak Keskinoğlu’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Keskinoğlu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimizin yönetim gücünü arttıracak, daha rekabetçi ve verimli olmasını sağlayacak sistemleri uygulamak, çalışmalara öncülük etmek, destek olmak ve takip etmek.

Performans Yönetimi

Keskinoğlu olarak performans değerlendirme sistemimizle, öğrenmeyi ve gelişmeyi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmayı, eğitim ihtiyaçlarını doğru belirlemeyi, kariyer planlama ve yedekleme önermeyi ve çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz genelinde mavi ve beyaz yaka için ayrı olarak geliştirilmiş performans değerlendirme sistemleri kullanılır. Bu sistemler ile çalışanlarımızın geliştirilmesi gereken yönlerinin farkına varmaları sağlanarak, eksik yönlerini geliştirmeleri desteklenir. Güçlü yönlerinin farkına varmaları sağlanarak ise çalışanlarımız motive edilir. Performans hedefleri doğrultusunda çalışmalar teşvik edilir.

Performans değerlendirme sonuçları, personelin eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve kariyer planlama çalışmaları için kaynak teşkil eder.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

31 Comments

 • adil yaman

  ben adil yaman işne calişimak iştiyorum ben adil yaman bu ben numaram 0542 656 1045

 • kerem ozdemir

  Merhabalar ben sirketiniz bunyesinde ise baslamak istiyorum piyasaya yaban ci diilimm dahada fazla yararli olucami düşünüyorum deneyimim var philip morris deplasiyer yardımcı olarak gorev yaptim 0533 930 19 88

 • idris

  sım adım idris.akhisarda.ikhamet.etmekteyim.acil.işe.ihtiyacım.bodrum.wow.resotta.çalıştım.aşcılık.ve.garsonluk.belgem var.SAYGILAR.idris.üstün.tel.5456847182

 • elis beldek

  salihlide oturuyorum banvit tavukçulukta calıştım şu an acil işe ihtiyacım var saygılarımla tel 053774561670

 • selma doğan

  selma doğan salihlide oturuyorum acil ise ihtiyacım var bir süre sardes turşuda çalıştm saygılarımla tel 05388720734

 • elis beldek

  elis beldek salihlide oturuyorum bir süre banvitte çalıştım şy an acil işe ihtiyacım var saygılarımla tel 05377461670

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir