Hyundai İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

hyundai-logo

Hyundai İş Başvuru Formu

Hyundai İş Başvurusu yaparak Hyundai’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hyundai iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Felsefesi;

Sürekli gelişim ve pazardaki rekabet gücümüzü artırmanın en önemli unsurlarından birinin iş gücümüz olduğu inancı.

Şirket vizyonumuz doğrultusunda çalışanlarımızın kapasite ve yeteneklerini hem şirketimizin gelişmesi büyümesinin hem de kendi kişisel gelişimleri için etkin kullanmalarının sağlanması.
Çalışanlarımızın motivasyon ve performanslarını artırmaları için onlara daha iyi bir çalışma ortamı sağlanması.

Çalışanlarımızın kişisel potansiyellerinin farkında olmasını sağlayarak, onları yetki paylaşımı ve yaratıcı düşünce konusunda yüreklendirmek.

İnsan Kaynakları Stratejisi;

Çalışanlarımız, şirketimizi temsil eden en önemli değerlerden birisidir.

İnsan Kaynakları Misyonu;

İnsanlık için değer yaratan bir organizasyon oluşturmak ve bunu oluştururken; kültürel öğrenme, yaratıcılık, takım çalışması, iş önceliklerini çalışanlarımızın hedefleri doğrultusunda sıralayarak onların yetki paylaşımını geliştirmek, istekli ve azimli iş gücü yaratmak.

İnsan Kaynakları Vizyonu;

Şirketimizin insan kaynağı potansiyelini teşvik ederek ve en verimli şekilde kullanarak, çalışanlarımızı gelişim, yenilik konularında yüreklendirip yeteneklerini zenginleştirerek mükemmel organizasyon yapısına ulaşmak.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

4 Comments

 • Gökhan

  slm sizinle çalışmak istiyorum. meslek yüksek okul mezunuyum. otomotiv bölümünden mezun oldum. haberlerinizi bekliyorum.

 • Ercan CANDAŞ

  Merhaba ford otsanda çalıştım punta operötölüğü yaptım. manevi(aile) sıkıntılar.sebebi ile ayrılmıştım.lise mezunuyum firmanızda çalışmaktan dolayı mutluluk duyarım.05413023836

 • ferhat

  İstanbul tuzla kimya sanayide çalışıyordum taşınmadan dolayı işden çıkmak zorunda kaldım SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0542 499 78 13

 • ugur ataş

  iş istiyorum,

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir