Hugo Boss İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

hugo_boss_logo

Hugo Boss İş Başvuru Formu

Hugo Boss İş Başvurusu yaparak Hugo Boss’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hugo Boss iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Moda alanında dünyanın en tanınan markalarından biri olan HUGO BOSS’un, Almanya, Amerika, İsviçre, İtalya ve İzmir’de yer alan beş üretim tesisi bulunmaktadır.

HUGO BOSS İzmir, 56.000 m2 kapalı alanı, iki fabrikası ve 3300’ü aşkın çalışanı ile dünya genelindeki HUGO BOSS üretim ağının içerisindeki en büyük ve önemli üretim merkezi konumundadır.

Ağustos 1999 tarihinde erkek takım elbise üretimine başlayan HUGO BOSS İzmir, Nisan 2001 tarihinden bu yana gömlek ve Nisan 2004 tarihinden bu yana ise bayan giyim üretimi yapmakta ve HUGO BOSS grubunun endüstriyel üretim ve bilgi merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Mayıs 2001 tarihinden itibaren Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarına başlayan ve 2004 yılında Ulusal Kalite Başarı Ödülü’nü kazanan şirketin vizyonu kusursuz kalite, rekabetçi fiyat ve mükemmel teslimat ile vazgeçilmez partner olmaktır.

HUGO BOSS İzmir, yüksek performanslı çalışanlarının yürüttüğü sürekli iyileştirme uygulamaları, 5S, yalın üretim ve 6 sigma gibi mühendislik metodolojileri ile şirketin kurumsal vizyonunun gerçekleşmesine hizmet etmektedir.

Hugo Boss İzmir, “önce insan” yaklaşımı ile çalışanlarına sunduğu eğitim ve kariyer fırsatlarının yanı sıra çalışanlarının iş dışında da keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal tesisler, ilgi alanlarına göre katılabilecekleri sosyal kulüpler ve şirket içi etkinliklerle parçası olmaktan gurur duyacakları bir yaşam ortamı sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı – İstinye İstanbul(Avr.) Hugo Boss
Takım Lideri İstanbul(Avr.) Hugo Boss
Mağaza Müdürü İstanbul Hugo Boss
Part Time Satış Danışmanı – Akasya İstanbul(Asya) Hugo Boss
2015 Yaz Stajyerleri (Genç Yetenekler Programı) İzmir Hugo Boss
Operatör İzmir Hugo Boss

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

10 yorum

  1. Ben daha önce Kapadokya’da çalıştım sonra farbe de çalışdım ben kesim meto tela pres yapıyorum 1 yıl dan beri is arıyorum sizinle çalışmak istiyorum 0530 735 24 47 aramanızı bekliyom teşekürler..

  2. depo elemanı olarak veya söför olarak veya baska bır bolumde de ıs yapa bılırım tabıkı sız uygun gorursenız sızınle calısmak ıstıyorum egıtımde gore bılırım makına cok ogrenmek ıstıyorum tel 0545 934 53 26

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*