Frito Lay İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

frito-lay-logo

Frito Lay İş Başvuru Formu

Frito Lay İş Başvurusu yaparak Frito Lay’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Frito Lay iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Olanakları

PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışırlar.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon                                   Şehir

Financial Planning Specialist      İstanbul(Avr.) PepsiCo Turkey
Finans Operasyon Sorumlusu     Antalya PepsiCo Turkey
Sistem Destek Sorumlusu            İstanbul(Asya) PepsiCo Turkey
HR Manager (Outsource / 3rd Party Management) İstanbul(Avr.) PepsiCo Turkey
Consumer Insights Manager       İstanbul(Avr.) PepsiCo Turkey
Regional Security Coordinator    İstanbul(Asya) PepsiCo Turkey
PepsiCo “GO” Staj Programı       İstanbul(Avr.) PepsiCo Turkey
Elektrik Bakım Teknisyeni          Mersin PepsiCo Turkey
Health and Safety Engineer, Tarsus Plant Mersin PepsiCo Turkey
BIS Project Manager                    İstanbul(Asya) PepsiCo Turkey
R&D Engineer                               İstanbul(Asya) PepsiCo Turkey

Başvuru için tıklayınız

Frito Lay Hakkında

Elmer Doolin tarafından kurulan Frito ile Herman Lay tarafından kurulan H. W. Lay şirketlerinin 1961 yılında birleşmesiyle Frito Lay oluştu. 1965 yılında PepsiCo markası haline gelen Frito Lay, bugün dünyanın en büyük tuzlu çerez şirketi konumunda. 40’tan fazla ülkedeki operasyonlarıyla, perakende çerez cips satışlarının dörtte birini gerçekleştiriyor.

Frito Lay Türkiye ise, 1986 yılında kurulan Uzay Gıda’nın %50 hissesini, 1988 yılında PepsiCo tarafından satın alınmasıyla hayata geçti. 1993 yılında hisselerin %100’ü PepsiCo tarafından alındı ve 1995 yılında Frito Lay fabrikası Yenibosna’dan Suadiye’ye taşındı. 2007 yılında ise Tarsus’ta kurulan diğer fabrika üretime başladı.

5 yorum

  1. İyi günler ÖZGÜ ŞİRKETİ Bünyesinde KOÇTAŞ Antrepo da sevkiyat amiri olarak görev yaptım 30 yaşında evli ve 1 çocuk babasıyım aynı zamanda depo içerisindeki araçları kullanabilirim acil işe ihtiyacım var ilgilerinize teşekkür ederim. 5327417942

  2. Adanada yaşıyorum frito lay ailesinde ve çatısı altınada olmayı çok isterim.tabiki o güzel aile beni tercih eder ve kabul ederse.elimden gelenin en iyisini yapmak için HER DAİM HAZIR OLACAM.SAYGILARIMLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*