Evyap Sabun Fabrikası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

evyap-sabun-fabrikası-is-basvurusu

Evyap Sabun Fabrikası İş Başvuru Formu

Evyap Sabun Fabrikası İş Başvurusu yaparak Evyap Sabun Fabrikası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Evyap Sabun Fabrikası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evyap; Duru, Arko Men, Arko Nem, Evy Baby, Gibbs, Fax ve Activex gibi önemli markaları ile aşağıdaki kategorilerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir:

Kişisel Temizlik Ürünleri
Katı ve sıvı sabunlar, duş jelleri, el temizleme jelleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Cilt bakım ürünleri, saç bakım, güneş bakım, erkek bakım ürünleri
Hijyenik Ürünler
Bebek bezi, hijyenik ped, ıslak mendil

Evyap Türkiye’de; güzellik sabunu, cilt bakım ürünleri, tıraşa hazırlık ve tıraş sonrası  kategorilerinde liderdir. Yurtdışında ise sabun kategorisinde; Duru*,
Fax ve Arko* markalarıyla Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Arnavutluk, Moldova ve birçok pazarda markalarıyla ilk 2 içerisinde  yer almaktadır.

Tıraşa hazırlık kategorisinde ise Arko markası ile Rusya, Ukrayna ve Orta Asya’dan Orta Doğu’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyada etkin bir konumdadır. Sanino ise Ukrayna’da diş macunu pazarında tercih edilen markadır.

Kariyer Olanakları

Evyap’ta işe başlayan kişiler başarılı oldukları ve bu başarılarını sürdürdükleri sürece yurtiçi ve yurtdışı terfi olanaklarına sahiptirler. Evyap başarılı gençleri işe alarak, çalışkan ve kendini kanıtlayanları daha üst görevlere getirerek, yöneticilerini firma içinde yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Başarısını ve varlığını çalışanlarına borçlu olan Evyap’ın başarısının sırrı, insani değerlere verdiği önemde saklıdır.

Ücret Politikası

Evyap’ta ücretler sorumluluğa göre ödenmektedir. İş tanımları ve iş değerlendirmesi sonucu tespit edilen sorumluluklara göre ücretler belirlenir. Başarının ödüllendirilmesi amacı ile ücret artışının bir kısmı da çalışanın performans değerlendirmesi ile gerçekleştirilir. Ayrıca, ücret etüdleri yapılarak pazar hareketlerine göre ücretler gözden geçirilip; gerekli ücret ayarlamaları yapılmaktadır.

Evyap çalışanları belirli bir dönem çalıştıktan sonra özel sağlık sigortası imkanından da yararlandırılır.

Başvuru için tıklayın.

8 yorum

  1. Merhaba 1975 doğumluyum lise mezunuyum 7 yıl temizlik ekip şefliği yaptım . Sizinle çalışmak istiyorum üretim bölümlerinde ilgilenirseniz sevinirim saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*