Diler Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

diler-holding

Diler Holding İş Başvuru Formu

Diler Holding İş Başvurusu yaparak Diler Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Diler Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1949 yılında kurulan Diler Holding, kendi bünyesinde barınan yan kuruluşları ile birlikte, aktif olarak çelik üretimi (karbon ve alaşımlı), dış ticaret, enerji, deniz nakliyesi, liman işletmeciliği, madencilik, banka ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Devletin sahip olduğu ilk yüksek fırınlı haddehane olma özelliğini taşıyan tesisleri, 1939 yılında Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük’te üretime başlamıştır.

1984 yılında kurulan Diler Dış Ticaret firması, grup ürünlerinin uluslararası pazarda tanıtımını amaçlamıstır.

1985 yılından itibaren, uluslararası ticarette gösterilen muazzam başarı, grubun ana faaliyet dalı olan demir çelik üretimindeki kapasite artışına olanak sağlamak ile birlikte başka sektörler olan bankacılık, deniz taşımacılıgı ve turizm alanlarına da yönelmesine imkan sağlamıştır. 

Bugün itibari ile, Diler Grup şirketleri, sahip olduğu personel, beceri, pazar bilgisi, toplam kalite yönetimi, yenilikteki uzmanlığı ve ISO 9002 belgesinde belirlenen müşteri odaklı yaklaşımı özelliklerinin birbiri ile mükemmel uyumu içindedir.

Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

4 yorum

  1. Selam elektrik formen ıyim 22 yıllık tercubeliyimdir havaalanlarinda pist aydinlatma islerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye saha elektrikciliği AG OG zayıf akım işlerinde çalıştım yurtdışı tercubeliyimdir [email protected] 0535 619 73 63 saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*