DeFacto İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

DeFacto

DeFacto İş Başvuru Formu

DeFacto İş Başvurusu yaparak DeFacto’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda DeFacto iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

DeFacto, 2003 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kurumsal kimliğini “Akdeniz Modası’nın dünyadaki ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, etkili reklam kampanyalarıyla da “jean”e karşı duruşunu ortaya koyarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Türkiye’de “Akdeniz Modası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran DeFacto, bugün Türkiye genelinde 236 DeFacto mağazası ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük 2 markasından biri haline geldi. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren DeFacto, “Akdenizlilik” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Konsept mağazalar, çok katlı mağazalar, internet mağazası, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto, uygun fiyat politikasıyla da 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Dış pazarlar DeFacto için çok önemli bir gelişim noktasıdır. DeFacto, hem hızlı büyüme potansiyeli yüksek olan hem de birikimini verimli kullanma ve hızla sonuca dönüştürme yeteneği olan bir şirkettir. Bu noktada DeFacto’nun ürünlerindeki kalite düzeyi, pazarlama stratejisi ve İspanya’daki tasarım ofisiyle bulunduğu ülkenin beğenisine uygun tasarımlar üretebilme gücü bu piyasalarda çok önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Yıl sonu itibariyle DeFacto’nun Kazakistan’da 12, Irak’ta 5, Mısır’da 2, Belarus’ta 1 mağazası olacaktır. Odaklandığı lokasyonlar Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu bölgeleridir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                                                            Şehir
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FULL TiME – IZMIR                   İzmir
ENGELLİ PERSONEL-İZMİR                                                              İzmir
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL/PART TIME BAKIRKÖY             İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – FULL TIME – MALL OF İSTANBUL   İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TİME MALL OF İSTANBUL        İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME – GÜNEŞLİ 212 AVM         İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME-GÜNEŞLİ DEPO    İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FULL TIME – AİRPORT AVM  İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FULL TIME – OLIVIUM AVM  İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FULL TIME – ARENAPARK AVM İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FUL TIME – ARMONİPARK AVM İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME GÜNEŞLİPARK AVM İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME KAYAŞEHİR AVM  İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME-MARMARA FORUM AVM İstanbul
MÜŞTERİ DANIŞMANI -PART/ FULL TIME – METROPORT AVM İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME-STARCITY AVM       İstanbul(Avr.)
MÜŞTERİ DANIŞMANI – PART/FULL TİME – ZEYTİNBURNU İstanbul(Avr.)

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 yorum

  1. 2003 senesinden beri satış ve toptan parekende sektöründe tecrübeli olarak çalışıyorum. Sizinle çalışmak isterim. Bana mail adresimden donerseniz memnun olurum.

  2. Meraba ben cansu lise 3 öğrencisiyim Küçükköy kız Teknik meslek lisesinde okuyorum giyim ögrencisiyim kalıp cikarabiliyorum kesim.utu veDikim yapiyorum sizin firmanizda stajlik yapmak istiyorum Lütfen beni kabul edin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*