Borusan Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

borusan-lojistik

Borusan Lojistik İş Başvuru Formu

Borusan Lojistik İş Başvurusu yaparak Borusan Lojistik’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Borusan Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hem iş hedeflerinin hem de kişisel yetkinlik hedeflerinin dikkate alındığı performans değerlendirme görüşmeleri her yıl düzenli olarak yılda 2 kere yapılır, çalışanların performansları yıl sonunda değerlendirilerek sistemde kayıt altına alınır. Bu değerlendirmeler ile çalışanın belirtilen görev, yetki, sorumluluk ve hedefleri gerçekleştirmedeki gayret ve başarısı değerlendirilir.

“360° Yetkinlik Değerlendirme Sistemi” bireysel ve kurumsal performansı geliştirmeyi destekleyen önemli araçlarımızdan biridir. Sistem, değerlendirme ve geri bildirim kültürü yaratmayı amaçlar. 2000 yılından beri kullanılan, kullanıldıkça geliştirilen “yaşayan” bir sistemdir. Borusan Lojistik tanımlı yetkinlikleri işe alımlarda sorgulanırken, Yetkinlik Değerlendirme sonuçları; Performans Yönetimi, Eğitim & Gelişim Yönetimi, Kariyer Planlaması, Yedekleme Planlaması aşamalarında kullanılır.

Çalışanların yetkinlikleri; astın, üstün, yatay paydaşların ve kişinin kendisi hakkındaki görüşleri alınarak 360° yaklaşımı ile değerlendirilir. Yetkinlik hedefleri iş hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik olarak verilmektedir. İşi yapmak için gereken yetkinlikler ve kişinin sahip olduğu yetkinlikler arasındaki fark analiz edilerek gelişim alanları belirlenir.

Buradan iş başvursu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

5 Comments

 • ayşe

  ekip çalışmasının önemini bilen temsil yeteneği güçlü ve iletişim becerisi yüksek, yönetici yardımcılığı hususunda oldukça deneyimlere sahibim.(1991 -1999 trihleri arasında çeşitli bankalarda operasyon yetkilisi olarak çalıştım) Yüz yüze mülakata katılarak iş ve iş becerilerimin uygunluğu hususunu detaylı konuşmayı çok isterim.Teşekkür ederim.

 • haci osman

  Merhaba ben osman tokat zileliyim tir soforuyum borusanda calismak istiyorum tel:546 295 99 01

 • mehmet

  Merhaba E ehliyetim var vandayim çalişmak istiyorum 0543 661 16 65

 • murat

  merhaba iş makineleri tamir ve bakım ustasıyım yurtdısı santıyelerde calıstım tecrubelıyım ıs aramaktayım 0543 882 74 37

 • çtin

  ben çetin okumuş 1979 zonguldak doğumluyum. 2012 2014 yılları arasında kırpat aş de cnc oporotörü olarak çalıştım 2008 2011 yılları arasında orda otomotiv de ürwtim oporotörü olarak çalıştım 2005 2007 yılları arasında ermaksan makina fabrikasında frezeci olarak çalıştım şuan işsizim sizden iş istiyorum üretim yada uygun gördüğünüz iş istiyorum telefon numaram 0543 844 03 18

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir