Bereket Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

bereket-enerji

Bereket Enerji İş Başvuru Formu

Bereket Enerji İş Başvurusu yaparak Bereket Enerji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bereket Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enerji iş yapabilme yeteneğidir. Hızlı bir değişimin hakim olduğu günümüzde, enerji tüketimi her geçen gün artmaktadır.

Bügün dünyanın enerji ihtiyacı, büyük oranda fosil yakıtlar olan, petrol ve doğalgazdan karşılanmaktadır. Enerji ihtiyacı artarken, fosil yakıtlar tükenmektedir. Enerji arz ve talebindeki bu dengesizliğin sonucunda petrol fiyatları 1970’li yıllardan başlayarak sürekli yükseliş eğiliminde olmuştur. Yükselen petrol fiyatlarının yanı sıra petrolün üretim ve ulaşım aşamalarında kullanıldığı bakır, demir gibi tüm hammaddelerin fiyatları da artmıştır. Ekonomik dalgalanmalar ve krizlerde önemli bir faktör olan petrolün ekolojik açıdan yol açtığı olumsuzluklar ise son yıllarda gittikçe daha çok dikkat çeken ve acil çözüm bekleyen bir diğer konudur. Sonuç olarak fosil yakıtlara dayalı enerji çıkmazını aşmak bir zorunluluk halini almıştır. Çözümün ve ekonomik ve ekolojik olarak sürdürülebilir gelişmenin yolu yenilenebilir enerjiden geçmektedir.

Bereket Enerji’nin misyonu, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının değerlendirilmesidir. Otoprodüktör statüsünde hidroelektrik santrali yapımına başlayan Türkiye’nin ilk şirketi olan Bereket Enerji, santrallerin fizibilitesini, programlandırılmasını, inşaatını ve işletmesini kendi kadrosuyla yapmaktadır.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                       Şehir
İnsan Kaynakları Elemanı             Denizli
Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı Denizli
Avukat                                              Muğla
SAP BW BI Uzmanı                        İzmir
SAP MM-SD-LE Sorumlusu         İzmir
SAP Abap Danışmanı                     İzmir
SAP BASIS Danışmanı                   İzmir
SAP CRM Danışmanı                     İzmir
SAP PI/PO (XI) Danışmanı          İzmir
SAP IS-U Danışmanı                      İzmir
SAP BPC, FSCM, TRM, FI Danışmanı İzmir
SAP CO-PA Danışmanı                  İzmir
Satınalma Elemanı                         Denizli
Mekanik Bakım Operatörü           Denizli
Mermer Teknikeri                         Denizli

İş başvuru formu için tıklayın.

8 yorum

  1. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya 0539 2674863

  2. mrb oto elektrık klıma ıs makınası elektrıkcısıyım sızınle daha once calıstım tekrar calısmak ısterım sızden ayrılma sebebım yurt dısına cıkmaktı tekrara calısmak ısterım uygun ıse

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*