Baymak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2019

Baymak-logo

Baymak İş Başvuru Formu

Baymak İş Başvurusu yaparak Baymak’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Baymak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Yüksek motivasyonlu,  işine ve şirketine katma değer yaratabilen, şirketimizin temel değerleri ve kültürünü yansıtan çalışanlarımızla rekabet gücümüzü artırmaktır.

Baymak, müşteriye en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmada en önemli rolün kurumun değer ve  inançlarıyla hareket eden ve  ekip çalışmasına inanan çalışanlar ve iş ortamı olduğuna inanır.

İnsan kaynakları bölümü olarak, çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara ve yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamalarına sahip altyapı ile şirketin stratejik hedefleri ve performansını sürekli desteklemek üzere çalışırız.

Şirketimizde işe alım sürecinde Baymak’ın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek doğru adayı işe yerleştirmek esas prensiptir. Adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler.  Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ile ortak çalışır. Temel amaç işin gerekleri ile çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmaktır.

Çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli konularda eğitim olanakları sunulur. Çalışanların performansları yetkinliklerine ve hedeflerine göre değerlendirilir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

5 Comments

 • burak onaç

  acık lise örencisiyim tesisat bölümü okuyarum 2 sene tesisat isinde calıstım. ümraniyede oturuyorum 19 yasındayım. sizinle calısmak istiyorum

 • deniz mamay

  slm lise mezunuyum inşaat la ilgili her turlu becerım var her işi yaparım.işçe gerçekten ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim

 • turgut güyüm

  selam marangoz ve mobilya ustasıyım inceişlerde yaparım kasaplık baba meslegim adana kebap mangalda elimden çok iyi gelir ırak rusya litvanya da calıştım 05372150966 adana

 • fatma kalkan

  selam tüm ilgilenenlere sesleniyorum acil işe ihtiyacım var benim tıbbi sekreterlik tıp ilk yardım muhasebe yönetici asistanlık halkla ilişkiler bilgisayar sekreterlik gibi bircok sertifikam var iş bulamıyorum lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim saygılar

 • hasan yavuz

  eskişehir yetkili servislerinde çalışmak istiyorum 05076006826

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir