Bandırma Özel Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Bandırma-Özel-Hastanesi-is-basvurusu

Bandırma Özel Hastanesi İş Başvuru Formu

Bandırma Özel Hastanesi İş Başvurusu yaparak Bandırma Özel Hastanesi ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bandırma Özel Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYONUMUZ
Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, modern tıbbın avantajlarını kullanarak, ekonomik koşullarda sunmak, hizmet kalitesini daima en iyi seviyede tutarak, toplum sağlığına katkıda bulunmaktır.
VİZYONUMUZ
Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman ekibi, güler yüzlü personeli ve modern altyapısı ile bölgenin ve Türkiye’nin modeli olmak, aynı zamanda güvenirliği ve hizmet anlayışı ile her zaman referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmetlerimizin kalitesini ve etkinliğini sürekli olarak sorgulamak ve hatalarımızdan dersler çıkararak yenilikçi ve çözüm üreten bir yaklaşım ile müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı hedeflemektir.
DEĞERLERİMİZHasta ve hasta yakınlarına insana değer veren bir yaklaşımla çözümler sunmak, aile sıcaklığında sorunları ile ilgilenmek, daha sağlıklı bir toplum için üzerine düşen görevlerin bilincinde olmaktır.SORUMLULUKLARIMIZ

İçinde yaşadığımız ve hizmet verdiğimiz topluma karşı sorumluluk duyarız. Bize gelen hastalarımıza, her bireyin hakkı olan sağlıklı yaşam hakkını vermeyi hedef bilir, hizmet için burada olduğumuzu hiçbir zaman unutmayız. Hastalarını bize yönlendiren hekim arkadaşlarımıza ve sağlık kuruluşlarına karşı sorumluyuz. Hizmetlerimizi onların verdiği hizmetin devamı, tamamlayıcı olarak vermeye özen gösteririz. Personelimiz ve ailelerine karşı sosyal –kültürel sorumluluklarımızın bilince olur, onlara verdiğimiz değeri, aldığımız tüm kararlara yansıtırız. Doğru, kaliteli, modern, topluma yakışır bir hizmet anlayışı için başlattığımız yenilenme-yenileme hareketinin sorumluluğunu taşırız. Bunun için buradayız ve hizmete hazırız.

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*